REKLAMA
Historia LEGO. Opowieść o rodzinie, która stworzyła najsłynniejszą zabawkę na świecie
| autor: | Jens Andersen |
| wydawnictwo: | W.A.B |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 9 listopada 2022 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 160 × 235 mm |
| liczba stron: | 496 |
| ISBN: | 978-83-8318254-4 |
LEGO. I chyba nie trzeba mówić już nic więcej. Każdy je zna. Każdy się nim bawił. Każdy kupił kiedyś na prezent. I prawie każdy na swój sposób je kocha.
,,Historia LEGO" to niezwykła opowieść o trzech pokoleniach, które od dziewięćdziesięciu lat tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Książka Jensa Andersena, wybitnego duńskiego biografa i dziennikarza, to nie tylko inspirująca historia rozwoju globalnej firmy, ale przede wszystkim fascynująca opowieść o wyjątkowej rodzinie, która prawie od stulecia walczy o prawo do nieskrępowanej zabawy.
Biografia LEGO, bogato ilustrowana wcześniej niepublikowanymi zdjęciami, jest wspaniałą propozycją zarówno dla fanów LEGO, którzy chcieliby poznać kulisy powstania swoich ulubionych klocków, jak i dla wszystkich, którzy chcieliby zgłębić i zrozumieć ten światowy fenomen.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ e-book ]Prus. Ukryte życie pisarzaIwona Kienzler
-
nowość[ e-book ]Po drugiej stronie okopówIwan Bogdan
-
nowość[ książka ]Historie prawdziwe i Nie - political fictionZbysław Ciszyński
-
nowość[ audiobook ]Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pod ciemną skórą Filipin. 10 lat późniejTomasz Owsiany
-
nowość[ książka, e-book ]Sex, disco i kasety video. Polska lat 90Wojciech Przylipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]MężczyźniMichał Gulczyński
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dzisiaj narysujemy śmierćWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wygrałem życie, ale najpierw przegrałem siebieNorbi, Sylwia Borowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pianie kogutów, płacz psówWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Byłem w kolumbijskim więzieniuArtur Górski, Jacek Semerga
-
nowość[ książka, e-book ]Kochając Sylvię PlathEmily Van Duyne
LINKI SPONSOROWANE























