REKLAMA

Głód potępionych. Opowieść o Morriam tom 1

autor: Patrycja Prusak
czyta: Aida Boral
wydawnictwo: SAGA Egmont
kolekcja: Opowieść o Morriam
wydanie: K?benhavn K
data: 29 marca 2024
czas: 14 godz. 14 min
ISBN: 978-87-2716133-4

Inne formy i wydania

  2024.03.29

Co się zdarzyło pewnej jesiennej nocy w ciemnej więziennej celi? Kim tak naprawdę jest Morriam - prosta służąca na zamku, której król nienawidzi i chce się pozbyć za wszelką cenę?

Przed tobą epicka powieść o jedynej żyjącej nekromantce, która pod czujnym okiem czarnoksiężnika Rutiela poznaje swoje nadprzyrodzone zdolności i przygotowuje się do magicznego rytuału Święta Zmarłych.

Jeśli lubisz okryte całunem grozy historie o duchach, samotnej walce z przeciwnościami losu i oswajaniu się z własną tożsamością, debiutancka powieść Patrycji Prusak na długo zostanie w twej pamięci.

Cykl powieści o Morriam to lektura idealna dla fanów ,,Kronik Drugiego Kręgu" Ewy Białołęckiej i ,,Sagi o zbóju Twardokęsku" Anny Brzezińskiej.

Opowieść o Morriam

Seria fantasy o losach Morriam Iris Cadaver - pozornie zwykłej służącej z zamku, która za sprawą czarnoksiężnika Rutiela odkrywa w sobie magiczne moce i doskonali się w trudnej sztuce nekromancji.

Patrycja Prusak - pisarka, tancerka i fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od kilku lat spełnia się w zespole Treblers i szkole McGahan-Less, bierze udział w estradowych i międzynarodowych zawodach tańca irlandzkiego. Miłośniczka dobrej kawy i górskich wypraw; w 2022 roku spełniła swoje marzenie o wydaniu książki, debiutując jako autorka powieści fantasy ,,Głód potępionych".

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024