Echo. Z Wojciechem Mannem rozmawia Katarzyna Kubisiowska
| autor: | Wojciech Mann, Katarzyna Kubisiowska |
| wydawnictwo: | ZNAK |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 13 listopada 2024 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 140 × 205 mm |
| liczba stron: | 360 |
| ISBN: | 978-83-2406897-5 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka twarda, pierwsze | 2024.11.13 |
| , pierwsze | 2024.11.13 |
| e-book (epub, mobipocket), pierwsze | 2024.12.05 |
Nieskomplikowany fan życia
Od jego opowieści nie sposób się oderwać. Legendarne poczucie humoru, niepodrabialna błyskotliwość i wyjątkowy profesjonalizm. Słabość do czarnych charakterów, kapeluszy i niepoprawnych politycznie żartów. Bywa zaczepny, budzi kontrowersje.
Swoim gustem, nie tylko muzycznym, zaraża kolejne pokolenia słuchaczy, widzów i czytelników.
Jak powstawał kultowy (nie boimy się tego słowa) Za chwilę dalszy ciąg programu? Co trzeba powiedzieć, żeby zostać bohaterem afery mejlowej? Kiedy zdarza mu się być zgredem? Dlaczego nie lubi długich seriali? Komu kibicuje?
Katarzyna Kubisiowska - dziennikarka znana z wyjątkowej wrażliwości i uważności namówiła Wojciecha Manna na rozmowę inną niż wszystkie - nie tylko skrzącą się dowcipem i pełną anegdot, ale też nieoczekiwanych osobistych wyznań i przejmujących wspomnień.
Katarzyna Kubisiowska - dziennikarka ,,Tygodnika Powszechnego". Autorka biografii m.in. Kory, Jerzego Vetulaniego i Danuty Szaflarskiej.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną KubisiowskąWojciech Mann, Katarzyna Kubisiowska
-
nowość[ książka, audiobook ]Z okopu do Europy. Trzy dekady w centrum wydarzeńRadosław Sikorski
-
nowość[ e-book ]Wielka księga seryjnych morderców. 150 profiliJack Rosewood, Rebecca Lo
-
nowość[ książka ]Moc truchleje. Święta w cieniu wojny. Historie wigilijne 1939-1945Sylwia Winnik
-
nowość[ książka ]Mini Majk. Wielka historiaMateusz Krzyżanowski, Mikołaj Milcke
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Break Point. Żołnierz Sił specjalnych o sile, odwadze i przetrwaniuOllie Ollerton
-
nowość[ książka, audiobook ]Niebezpieczna sieć. True crime. Zbrodnie, które zaczęły się w internecieMonika Prześlakowska
-
nowość[ książka, audiobook ]Republika pobożnych. Chasydzka historia PolskiDorota Bidzińska
-
nowość[ książka ]Chłopaki (nie) płaczą. Muniek Staszczyk bez ciemnych okularów w rozmowie z Piotrem ŻyłkąMuniek Staszczyk, Piotr Żyłka
-
nowość[ książka, e-book ]Jeszcze będzie przepięknieTomek Lipiński
-
nowość[ książka, audiobook ]Trzy dzikie psy i prawdaMarkus Zusak
-
nowość[ książka, e-book ]Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong UnaAnna Fifield
LINKI SPONSOROWANE









































