Duch w maszynie
| autor: | Michał Bigoszewski |
| czyta: | Krzysztof Plewako-Szczerbiński |
| wydawnictwo: | SAGA Egmont |
| wydanie: | K?benhavn K |
| data: | 19 czerwca 2024 |
| czas: | 8 godz. 23 min |
| ISBN: | 978-87-2708770-2 |
Czasem człowiek ucieka od szczęścia. Obawia się swoich marzeń i pragnie posłać własne uczucia do diabła. Ludzie jawią mu się jako odrażające istoty, a świat to przygnębiająca galeria ukazująca arcydzieła upadku moralności.
Właśnie tak wygląda życie Marka. Mężczyzna nie dogaduje się z rodzicami, bratem, siostrą, ludzi traktuje instrumentalnie. Nie ma stałego zatrudnienia, mieszka z psem, którego nie lubi... i absolutnie nie wierzy w możliwość zmiany.
Wszystko się zmienia, gdy na obiedzie rodzinnym poznaje Różę. Pod wpływem kobiety Marek podejmuje duchową walkę, dzięki czemu budzi się do życia ktoś zupełnie inny - ktoś kto potrafi kochać i współczuć, i który w plątaninie codzienności próbuje dokonać właściwych wyborów, aby odnaleźć własne człowieczeństwo.
Michał Bigoszewski - autor powieści obyczajowej pod tytułem ,,Duch w maszynie" po raz pierwszy wydanej w 2014 roku.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ audiobook ]Za wszelką cenęMarta Lech-Biała
-
nowość[ audiobook, e-book ]Białe morzeRoy Jacobsen
-
nowość[ książka ]Miłość po krakowskuMonika Hakowska
-
nowość[ audiobook ]Jadwiga. Król nieświętyDorota Pająk-Puda
-
nowość[ książka, e-book ]Sny o pociągachDenis Johnson
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]KairosJenny Erpenbeck
-
nowość[ audiobook, e-book ]Siedem pustych domówSamanta Schweblin
-
nowość[ książka, e-book ]NarkotykiStanisław Ignacy Witkiewicz
-
nowość[ książka ]TrafostacjaAgnieszka Wolny-Hamkało
-
nowość[ audiobook ]Wszyscy patrzymy na ten sam księżycM. Sienkiewicz
-
nowość[ książka, e-book ]Po prostu bądźM.M Aries
-
nowość[ książka ]Dom na GroblachWiktoria Gische
LINKI SPONSOROWANE








































