Do końca świata
| autor: | Tomasz Maruszewski |
| wydawnictwo: | Prószyński Media |
| wydanie: | 1, Warszawa |
| data: | 19 kwietnia 2019 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 256 |
| ISBN: | 978-83-8169620-3 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka twarda, 1 | 2019.03.19 |
| e-book (epub, mobipocket), 1 | 2019.04.19 |
To opowieść o miłości i różnych jej odcieniach. A może o stracie i jej oswajaniu? Na pewno o czymś istotnym. Niebanalna historia bycia i niebycia jednocześnie.
Kobieta uciekająca przed samotnością - i dwaj mężczyźni, z których każdy odmiennie postrzega miłość. Ojciec i syn uzupełniający się wzajemnie, tworzący racjonalną i emocjonalną całość, która niekiedy pęka pod ciężarem zdarzeń. Droga do pogodzenia się z faktem, że drugiego człowieka się nie ma, a jedynie można przy nim być, czasem jest długa i wyboista.
Tomasz Maruszewski - ur. w 1985 roku w Tarnowskich Górach, radca prawny, od czasu studiów związany z Warszawą. Zafascynowany mechanizmami społecznymi, nauką i własnymi dziećmi. Sfrustrowany zanikiem empatii w ludziach - właśnie to skłoniło go do napisania debiutanckiej powieści. Od najmłodszych lat nieodłącznie towarzyszy mu muzyka, dzięki której rozpoczął swoją przygodę ze sztuką. To ona i literatura są dla niego podstawowymi, przenikającymi się środkami wyrazu. Osobiście współtworzy kilka alternatywnych projektów muzycznych.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]WrzaskiTomasz Maruszewski
-
nowość[ książka ]A lasy wiecznie śpiewająTrygve Gulbranssen
-
nowość[ książka ]PAKIET Atomy, Planety, MózgiJohn Devolle
-
nowość[ audiobook ]Czarne i modreWojciech Bieńko
-
nowość[ książka, e-book ]Trzy młode pieśniElżbieta Cherezińska
-
nowość[ książka, e-book ]Duma i uprzedzenieJane Austen
-
nowość[ książka ]DziedzictwoKaja Owczarczyk
-
nowość[ książka ]Wspólnota, która leczy - wspólnota, która rani. O wierze, emocjach i manipulacji w KościeleAngelika Szelągowska-Mironiuk
-
nowość[ audiobook ]Kobieta w bieliWilkie Collins
-
nowość[ książka, audiobook, e-book, komiks ]Folwark zwierzęcyGeorge Orwell
-
nowość[ książka ]Zakłamane życie dorosłychElena Ferrante
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]LataAnnie Ernaux
LINKI SPONSOROWANE










































