Ciąża we troje. Historia miłości, strachu i cudu
Czasem, by zostać matką, trzeba zaufać innej kobiecie
Co robić, gdy marzenie o macierzyństwie okazuje się nieosiągalne?
Autorka ,,Ciąży we troje", szczęśliwa i spełniona zawodowo kobieta, musiała stanąć przed tym najtrudniejszym w życiu dylematem. Gdy kolejne próby in vitro kończyły się niepowodzeniem, zdecydowała się na wynajęcie surogatki.
Ta książka to poruszający zapis doświadczeń ze spędzonych we troje dziewięciu miesięcy. Tworzą ją zarówno opowieści autorki - gęste od buzujących w niej, skrajnych emocji - jak i fragmenty pamiętnika Amelii, kobiety, która umożliwiła jej macierzyństwo i z którą połączyła ją wyjątkowa więź.
Jak wygląda relacja z surogatką? Kim ona staje się w życiu rodziny oczekującej dziecka? I czy małego człowieka, którego nie nosiło się w łonie, można pokochać matczyną miłością?
,,Ciąża we troje" odpowiada na te i wiele innych pytań. Ta osobista, przejmująca i wielogłosowa historia odczarowuje stereotypy oraz przełamuje tabu, a przez to udowadnia, że współczesne rodzicielstwo może mieć wiele twarzy.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Kochany Misiu! O sobie, piciu i całej reszcieAgnieszka Osiecka
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Rewolucja ambicji. Jak zmienia się PolskaJakub Dymek
-
nowość[ książka ]Cuda niewidy. Alternatywne wędrówki po PolsceAleksandra Koper, Grzegorz Koper
-
nowość[ książka, audiobook ]Psycholog. Sprawa Andrzeja SamsonaEdyta Krześniak
-
nowość[ e-book ]Jannik Sinner. Narodziny mistrzaEnzo Anderloni, Michelangelo dell'Edera, Alessandro Mastroluca
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]W pierwszej osobie. Wspomnienia i rozliczeniaZygmunt Bauman
-
nowość[ książka, e-book ]Mężczyźni OsieckiejJoanna Podsadecka
-
nowość[ książka, e-book ]Epstein. Imperium cieniaMichał Borke, Adam Gniewecki
-
nowość[ e-book ]Dziesięć pomidorów, które zmieniły światWilliam Alexander
-
nowość[ książka, e-book ]Dzika droga. Jak odnalazłam siebieCheryl Strayed
-
nowość[ książka, e-book ]Czarnoskóry fordanser w Warszawie. Opowieść o Auguście Agbooli BrownieKrzysztof Karpiński
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Przesunąć horyzont. 20 lat późniejMartyna Wojciechowska
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA


























