Chochliki w Uhlerborn
autor: | Romano Hitler |
wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
wydanie: | Brzezia Łąka |
data: | 12 kwietnia 2017 |
forma: | książka, okładka miękka |
wymiary: | 145 × 205 mm |
liczba stron: | 140 |
ISBN: | 978-83-7856575-8 |
W poszukiwaniu planet podobnych do Ziemi jest wielu naukowców aktywnych. Każdy z nich chce być pierwszy, który odkrył planetę możliwą do zamieszkania przez człowieka. Planetę, na której istnieje woda w postaci ciekłej. Życie, jakie my znamy, wymaga wody w postaci ciekłej i pierwiastków węgla, a planeta musi mieć stabilne obroty wokół osi.
Cuda nie zdarzają się jednak na zawołanie i w z góry wyznaczonym terminie. Powstanie życia na Ziemi. Możliwość istnienia życia poza Ziemią na innych ciałach niebieskich. Sprawa rozwoju obcych cywilizacji gdzieś daleko na obcych planetach. Żywo obecnie interesuje wielu ludzi.
W dziejach naszej cywilizacji niejednokrotnie zdarzały się kataklizmy w skali całej planety, a przecież w ich następstwie nie powstał na Ziemi chaos i rozprężenie, lecz ewolucja dokonywała przeskoki na kolejne szczeble drabiny ewolucyjnej. Zagładzie jednych towarzyszą zawsze narodziny następnych.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Cud w Dolinie PoskokówAnte Tomić
-
[ książka, audiobook, e-book ]NieczułośćMartyna Bunda
-
[ książka ]FaworyciLayne Fargo
-
[ książka, audiobook, e-book ]Zanim się pożegnamy. Zanim wystygnie kawa Tom 4Toshikazu Kawaguchi
-
[ książka ]Leżąc na kozetce. Powieść psychoterapeutycznaIrvin D. Yalom
-
[ książka ]Przeklęty RzymSantiago Posteguillo
-
[ książka ]NadziejaJ.M. Coetzee
-
[ książka, e-book ]Ponury tygrysNeige Sinno
-
[ książka ]Portret LucreziiMaggie O'Farrell
-
[ książka ]50 aniołów na cały rokAnselm Grun OSB
-
[ książka ]Ciemne słońceEric-Emmanuel Schmitt
-
[ książka ]W drodzeJack Kerouac
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
REKLAMA