REKLAMA
Bez przedawnienia. Najgłośniejsze zbrodnie wykryte po latach przez policjantów polskiego Archiwum X
| autor: | Tomasz Kin |
| wydawnictwo: | Ringier Axel Springer Polska Sp z o.o |
| wydanie: | pierwsze, Warszawa |
| data: | 9 marca 2017 |
| forma: | e-book (epub, pdf, mobipocket) |
| liczba stron: | 370 |
| ISBN: | 978-83-8091531-2 |
Wydział Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych to ostatnia szansa na ujęcie sprawców, zanim zbrodnia się przedawni. Praca policjantów z Archiwum X to nie tylko spektakularne sukcesy, jak odzyskanie skradzionego obrazu Moneta czy wyrok skazujący dla potrójnego zabójcy z Opola Lubelskiego, ale też porażki jak ta, gdy mimo dowodów nie udało się zatrzymać mordercy recepcjonistki hotelu w Jaśle. Czy istnieje zbrodnia doskonała? Dlaczego nie wszystkich zbrodniarzy udaje się złapać?
Tomasz Kin Dziennikarz i autor. Redaktor naczelny Exklusiv. Twórca pierwszego radiowego talk-show ,,7 Grzechów Głównych" - Antyradio i ,,Rezerwat" - radio PIN. Przez 4 lata lat w radiowej suterenie przesłuchiwał najgłośniejszych twórców muzyki niezależnej, tworząc pionierską audycję z muzyka na żywo - radio Roxy. Przez 9 lat prowadzący programy w TVN Style i TVN Warszawa. W 2016 objechał świat, by spotkać się z polskimi emigrantami w dokumentalnym 10 odcinkowym cyklu ,,Sukces Nie Zna Granic". Miłośnik wywiadów z niezwykłymi postaciami życia publicznego. Pisał felietony do Razem, Wprost i Zwierciadła.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Imperium sztucznej inteligencji. Sny i koszmary w OpenAI Sama AltmanaKaren Hao
-
nowość[ książka ]No 1. Irek Dudek w rozmowie z Jackiem KurkiemIreneusz Dudek, Jacek Kurek
-
nowość[ książka, e-book ]Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworówChristopher Berry-Dee
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Tajemnice Nagrody Nobla. Skandale, pomyłki, kontrowersjeJarosław Molenda
-
nowość[ książka ]ZiemkiewiczRafał Ziemkiewicz, Wiktor Świetlik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Szczęście na kreskęFilip Chajzer
-
nowość[ e-book ]PeregrynacjeMirosław Witkowski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnikaStephen King
-
nowość[ książka, e-book ]Patrząc na kobiety, patrząc na wojnę. Dziennik wojny i sprawiedliwościWiktoria Amelina
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Trzy kolory MarokaElżbieta Sęczykowska
-
nowość[ książka ]Metallica. Historia w 180 kawałkachBenoit Clerc
-
nowość[ książka, audiobook ]Imperium elit. Wzlot i upadek Conde Nast, największej dynastii medialnej Nowego JorkuMichael Grynbaum
LINKI SPONSOROWANE























