REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE
Po rekordowej edycji Biegu Firmowego projekt wraca do Warszawy w nocnej odsłonie. 19 czerwca uczestnicy pobiegną na Torze Służewiec, łącząc sport z realną pomocą dzieciom.
W dniach 4-6 kwietnia Trakt Królewski stanie się deptakiem. W związku z tym zmienią się trasy wielu linii autobusowych Warszawskiego Transportu Publicznego.
W okresie świątecznym policjanci ruchu drogowego będą prowadzić wzmożone kontrole. Funkcjonariusze zapowiadają szczególną uwagę m.in. na trzeźwość kierowców i przestrzeganie przepisów.
Funkcjonariusz CBŚP, będąc poza służbą, zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej. Jak się okazało, ujęty mężczyzna był również osobą poszukiwaną do odbycia kary więzienia.
55-letni mężczyzna podejrzany o kradzież telefonu wpadł w ręce policji. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli nie tylko skradzione urządzenie, ale także znaczne ilości narkotyków.
Policjanci z Żoliborza zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież kamery z klatki schodowej. Do ich ujęcia doprowadziły m.in. ustalenia dzielnicowego i analiza zebranych dowodów.
Policjanci zatrzymali 55-latka ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. W kilku lokalizacjach zabezpieczyli blisko 44 kilogramy narkotyków oraz substancje do ich produkcji.
47-letni mężczyzna podszywający się pod pracownika administracji wyłudzał pieniądze od seniorów na fikcyjne remonty. Usłyszał 15 zarzutów i trafił do aresztu na trzy miesiące.
Policjanci z Otwocka przeprowadzili wzmożone działania w centrum miasta. Kontrole nieletnich potwierdziły zgłoszenia mieszkańców dotyczące alkoholu i wyrobów tytoniowych.
Przechodzień zaalarmował policję, widząc mężczyznę siedzącego na ławce z siekierą. Jak ustalili funkcjonariusze, 30-latek wcześniej groził znajomemu i uszkodził jego samochody.
Policjanci z Mokotowa zatrzymali 37-latka, który groził wysadzeniem budynku mieszkalnego przy ul. Marzanny. Szeroko zakrojone działania służb nie potwierdziły istnienia realnego zagrożenia.
Zjeżdżalnie prowadzące z mieszkania prosto do basenu, place zabaw także dla zwierząt, boiska, parki z oczkami wodnymi, kryjówki i miejsca do odpoczynku - tak według dzieci powinno wyglądać idealne osiedle. Podczas warsztatów CeMat Art Space na warszawskich Bielanach najmłodsi udowodnili, że o przestrzeni miejskiej potrafią myśleć kreatywnie, ale i odpowiedzialnie.