Armadillo
| autor: | Bartosz Orlewski |
| czyta: | Wojciech Masiak |
| wydawnictwo: | SAGA Egmont |
| wydanie: | Kobenhavn K |
| data: | 1 listopada 2020 |
| czas: | 4 godz. 47 min |
| ISBN: | 978-83-7995166-6 |
Do Armadillo przyjechali tak jak przystało na Dzikim Zachodzie: w samo południe, z rewolwerami w dłoniach, by obrabować bank. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem. Zginęli, a miasteczko zostało przeklęte. Dla czterech z nich był to prawdziwy koniec, ale dla Toma dopiero początek.
Sto lat później klątwa zaczyna słabnąć, a Tom, strażnik Armadillo, wreszcie poznaje prawdę o tajemniczym magu-bankierze, odpowiedzialnym za śmierć przyjaciół i jego własny parszywy los.
Jednak w Armadillo prawda nie wyzwala, nie uszlachetnia... zmienia jedynie kajdany na okowy i z deszczu lądujesz prosto w gównoburzy!
Witajcie w Armadillo!
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ audiobook ]Opowieści z Wilżyńskiej DolinyAnna Brzezińska
-
nowość[ audiobook ]Zaszyj oczy wilkomMarta Krajewska
-
nowość[ audiobook ]Dzieci MokoszySylwia Sosińska
-
nowość[ e-book ]Dusza pokryta bliznami. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 6Robert M. Wegner
-
nowość[ książka ]Dusza pokryta bliznami. Opowieści z meekhańskiego pograniczaRobert M Wegner
-
nowość[ książka ]Za ostatnim światem. Tom 1. Część 1. Sen to rzeczywistość, a koszmar nie istniejeIrena Wilk
-
nowość[ e-book ]ŚlepiecRomuald Pawlak
-
nowość[ audiobook ]MadrielEwelina Domańska
-
nowość[ książka, e-book ]WiedźmineczkaRafał Babraj, Nadia Gasik, Katarzyna Grzyb, Sebastian Kalemba, Katarzyna Kraińska, Łukasz Ludkowski, Tomasz Matera, Krzysztof Muciak, Jacek Rembiś, Alex Sutton, Bartosz Sztybor, Milena Zając, Marcin Zwierzchowski
-
nowość[ książka, e-book ]Gwiezdny pył we krwiLaura Sebastian
-
nowość[ książka, e-book ]Wielkie polowanieRobert Jordan
-
nowość[ książka ]PAKIET Bractwo..+Dwie wieże +Powrót../ILUSTROWANE/J.R.R. Tolkien
LINKI SPONSOROWANE



















































