Ala ma kota, czyli przygody Sally i Alfabota
| autor: | Piotr Rokicki |
| wydawnictwo: | Pan Wydawca Sp. z o. o |
| wydanie: | Gdańsk |
| data: | 1 stycznia 2021 |
| forma: | e-book (epub, pdf, mobipocket) |
| liczba stron: | 54 |
| ISBN: | 978-83-6667022-8 |
,,Ala ma kota. Przygody Sally i Alfabota" to bajka dla dzieci zarówno uczących się alfabetu, jak i dla tych, które mają kłopot z poprawnym czytaniem, pisaniem i stosowaniem znaków interpunkcyjnych.
Tytułowa bohaterka za sprawą sklejonego przez siebie papierowego robota trafia do krainy alfabetu. Przysłuchując się kłótni liter i znaków interpunkcyjnych, jako osoba dopiero poznająca pismo, stara się rozstrzygnąć spór. Czy jej się to uda?
,,Książka o Sally i robocie jest urocza i stanowi świetny sposób na to, aby małe dzieci poznały alfabet. Ta ekscytująca historia z pewnością pomoże im zapamiętać litery. Piotr ma dużą wyobraźnię i talent do pisania książek dla dzieci" -Sally Lowndes.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ audiobook ]Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka tabliczki mnożeniaAdrian Markowski
-
nowość[ audiobook ]Dungeons & Dragons. Dungeon Academy: trylogiaMadeleine Roux
-
nowość[ książka ]Pola na śnieguGabriela Rzepecka-Weiss
-
nowość[ książka ]Przewodnik po bitwachErin Hunter
-
nowość[ książka ]Minecraft. Świąteczne inspiracjeChristian Glucklich, Julia March
-
nowość[ książka ]Pingwin PalominoHollly Webb
-
nowość[ książka ]Odkrywamy Hiszpanię z Miguelem i PepeKamila Sołtysik-Matłosz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pasztety, do boju!Clementine Beauvais
-
nowość[ e-book ]Star Wars. Wielka Republika. Przeciwko burzyTessa Graton, Justina Ireland
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Niepowstrzymani 3. Jak wrogowie stają się przyjaciółmiYuval Noah Harari
-
nowość[ książka ]Wszędzie dobrze, ale w sieci najlepiej, Pająk i mucha t. 8Kai Pannen
-
nowość[ książka, audiobook ]Mroźne przygody BąbliMonika Kamińska
LINKI SPONSOROWANE














































