Kanadyjski maraton
18 marca 2010
26 marca o godz. 18.00 w kinie "Wisła" rozpocznie się maraton kina kanadyjskiego.
Drugim wyświetlanym filmem będzie "Ojciec i synowie".
Mandat za wycieraczką? Straż Miejska: "Nie daj się oszukać!"
Strażnicy miejscy ostrzegają przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty mandatu, wkładanymi za wycieraczki samochodów zaparkowanych na warszawskich ulicach. Opłacenie nałożonego "mandatu" może nas słono kosztować.
To komedia o Léo, który nie ma już pomysłów, jak nakłonić swoje dzieci do tego, by go odwiedziły. Oświadcza im więc, że za trzy tygodnie musi poddać się poważnej operacji. Dzięki temu będzie mógł wyjechać z dziećmi na wycieczkę, spędzić z nimi upragniony czas oraz na nowo je poznać. Wybierają się więc do Quebecku. Niestety, nie wszystko toczy się dokładnie według planu...
"Echo" przygotowało dla czytelników 20 podwójnych wejściówek na maraton. Aby je otrzymać, wystarczy dzwonić do redakcji od czwartku 18.03 do wtorku 23.03 w godz. 12.00-16.00 pod nr 22 614-58-28.
Kino Wisła, Plac Wilsona 2, rezerwacja 22 839-23-65..








































