REKLAMA

Artykuł sponsorowany

JMDI ogłasza ofertę specjalną na Święta!

JMDI ogłasza ofertę specjalną na Święta!

Firma JMDI stworzyła specjalną ofertę świąteczną na ostatnie miesiące 2022 roku i początek Nowego Roku. Pakiety telewizyjne i internetowe bez limitu to jedynie część bonusów dla Klientów JMDI.

JMDI obdarowuje Klientów Prezentami na Święta

Już od 21 listopada, kto podpisze nową umowę na świadczenie usług z JMDI otrzyma najwyższy pakiet usług telekomunikacyjnych przez pierwszy pełen miesiąc. Kupując Internet 400 Mb/s otrzymasz dostęp do prędkości 1000 Mb/s. Natomiast przy zakupie dodatkowego pakietu telewizji, będzie zapewniony dostęp do ponad 200 kanałów (w tym 4 w jakości 4K), Canal+ oraz funkcji TV- 7 dni nagrań wstecz. I to wszystko w okresie świątecznym, gdy oferta programowa jest najciekawsza i więcej czasu spędzamy korzystając z rozrywki w domu.

Oprócz prezentów, w ofercie JMDI, w dalszym ciągu będzie można znaleźć 3 pakiety Super Hit z wysokimi prędkościami Internetu i atrakcyjną ofertą telewizyjną. Przykładem jest pakiet Dla Rodziny, z prędkością Internetu 800 Mb/s ( wysokim uploadem aż 160 Mb/s i niskim pingiem), oraz 169 programami telewizyjnymi.

Oferta JMDI- Funkcja TV z nagrań wstecz

W ofercie, JMDI posiada rewolucyjną usługę telewizyjną. Jest to cofanie do 7 dni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możemy oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiliśmy emisję. Dodatkowo, nie musimy o wszystkim pamiętać, bo możemy nagrywać programy w specjalnej, dedykowanej dla nas przestrzeni w chmurze. Bez ograniczeń możemy dysponować swoim czasem i nie tracić swoich ulubionych odcinków seriali w TV.

Jakość transmisji oferowana przez JMDI w połączeniu z prędkością Internetu i usługami dodatkowymi sprawia, że trudno znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę na krajowym rynku telekomunikacyjnym.

Więcej na temat oferty świątecznej dowiesz się na www.jmdi.pl

Firma JMDI jest polskim, niezależnym dostawcą Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Firma JMDI łączy ze światem ponad 150 tys. gospodarstw domowych oraz firm. Świadczy usługi klientom z Warszawy i okolic, Podlasia, Gdańska i od niedawna we Wrocławiu. Na polskim rynku telekomunikacyjnym jest obecna od 2002 roku i w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Infrastruktura firmy JMDI jest na bieżąco modernizowana i rozprowadzana na nowe lokalizacje. Siedziba firmy oraz Biuro Obsługi Klienta znajduje się na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Odkrytej 1A. Mieszkańców Gdańska zapraszamy do naszego biura które mieści się w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 132. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.jmdi.pl


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA