REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Gdzie pójść na zakupy w Warszawie? Poznaj katalog firm z regionu z listą sklepów

Gdzie pójść na zakupy w Warszawie? Poznaj katalog firm z regionu z listą sklepów

Warszawa słynie z pięknych zabytków oraz okazałych parków. Stolica Polski jest doskonałym miejscem zarówno do życia, jak i spędzenia w niej kilku dni w ramach wycieczki. Wzrok przyjezdnych niemal od razu przykuwają wspaniałe centra handlowe, w których znajduje się wiele unikatowych sklepów i lokali usługowych. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pójść na zakupy w Warszawie, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Warszawskie centra handlowe są jednymi z najokazalszych w Polsce. Nasza stolica słynie z ogromnej liczby sklepów. Niejednokrotnie otwierają się w niej lokale, których próżno szukać w innych miejscach na mapie Polski. Niemniej Warszawa to nie tylko zakupy. Znajdziesz tam wiele wyjątkowych firm usługowych, lokali gastronomicznych czy punktów kultury. Ogrom miejsc do zwiedzenia w tym mieście przyprawia o zawrót głowy. Na szczęście z pomocą przychodzi wawanet.pl - katalog firm z regionu, w którym, między innymi, znajdziesz listę sklepów w Warszawie. Chcesz wiedzieć więcej? Nie rezygnuj z lektury!

Co ma w zanadrzu Galeria Bemowo? Lista sklepów, znajdujących się w centrum handlowym

Centrum handlowe, jakim jest Galeria Bemowo, małymi krokami zbliża się do obchodów ćwierćwiecza swojego istnienia. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się na warszawskim Bemowie i jest jednym z największych miejsc, gdzie można pójść na zakupy w tamtej okolicy. Różnorodność sklepów, lokali usługowych i punktów gastronomicznych, znajdujących się w tym centrum handlowym sprawia, że nie tylko okoliczni mieszkańcy chcą odwiedzić miejsce, jakim jest Galeria Bemowo. Lista sklepów znajdujących się tam jest imponująca i można ją podzielić na kilka kategorii.

Pierwszą z nich są sklepy i możemy również podzielić je na różne subkategorie. Galeria Bemowo oferuje szeroki asortyment zakupowy. Nabędziesz tam, między innymi:

● artykuły spożywcze,
● ubrania,
● obuwie,
● akcesoria dla dzieci,
● zegarki i biżuterię,
● produkty lecznicze i kosmetyki.

Oprócz miejsc na zakupy znajdziesz tam wiele lokali usługowych od przedstawicieli telefonii komórkowych, po optyków. Galeria Bemowo nie pozwoli również, abyś był głodny. Jeżeli zechcesz coś przekąsić, na pewno wybierzesz coś spośród dostępnych punktów gastronomicznych.

Czy Warszawa to miasto dla technologicznych geeków?

Zażyj trochę kultury, odwiedzając Galerię Bemowo

Centrum handlowe znajdujące się na warszawskim Bemowie oferuje więcej niż zakupy i jedzenie. Jeżeli masz ochotę na odrobinę rozrywki, możesz udać się na seans do Cinema City w Galerii Bemowo. Odwiedzając kino, masz możliwość wybierania spośród szerokiego repertuaru najnowszych produkcji filmowych i animowanych.

Na planie centrum handlowego odnajdziesz także Spotykalnię, czyli bibliotekę sąsiedzką. Nie tylko jest to doskonała przestrzeń na oddanie się lekturze porywającej książki, ale również stanowi miejsce spotkań lokalnej społeczności. W Spotykalni realizowane są różne ciekawe pomysły mieszkańców oraz inicjatywy i wydarzenia kulturalne.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA