Galeria Odkryta wiosną na Nowodworach
31 lipca 2012
Ruszyła budowa Galerii Odkryta. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wiosną przyszłego roku Nowodwory wzbogacą się o centrum handlowe.
Galeria Odkryta będzie miała ok.
Siemaszko w Wiśniewie, czyli 100 lat szkoły przy Podróżniczej
"Przewodnik mój Grześ jest uczniem V klasy szkoły podstawowej w Henrykowie. Prowadzi mnie boczną uliczką bez jezdni i chodników. Po obu jej stronach stoją małe, przeważnie parterowe domki wśród niewielkich ogródków. Mijamy zakręt i zatrzymujemy się przed drewnianym, pomalowanym na szaro domkiem.
2 tys. m2 powierzchni użytkowej, na której znajdzie się ok. 30 lokali handlowo-usługowych. Inwestor planuje 44 miejsca parkingowe. Firma zmieniła nieco samą koncepcję budynku. Teraz każdy lokal ma wejście z zewnątrz, co ułatwi klientom dotarcie do wybranych sklepów.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, galeria zostanie otwarta wiosną przyszłego roku.
AS
.








































