REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zorro

# pielęgniarka

14.11.2005 19:01

Zdjął maskę kurdupel i powiedział jestem nikim.- tak zniknął z forum obsceniczny i zboczony internauta.

# ciekawy

14.11.2005 22:36

kto ??????

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

15.11.2005 15:54

Jak napisal PAP , podobno....
''Do przepychanek i wyzwisk doszło w Parlamencie Europejskim w Strasburgu pomiędzy eurodeputowanymi LPR-u i parlamentarzystkami z grupy socjalistycznej z powodu zorganizowanej przez Polaków na terenie parlamentu wystawy przeciwko aborcji. Po trwającej kilkanaście minut awanturze, która przyciągnęła uwagę kilkudziesięciu osób, służby Parlamentu Europejskiego usunęły z wystawy budzące najwięcej kontrowersji zdjęcie przedstawiające dzieci w hitlerowskim obozie koncentracyjnym. Ja sama dokonałam aborcji i nie zgadzam się, by porównywano mnie z nazistami - krzyczała portugalska socjalistka Ana Gomez. Jej belgijska koleżanka z frakcji Mia De Vits powiedziała, że Parlament Europejski nie wydał zgody na prezentowanie tego zdjęcia. To skandal. To jest cenzura! - komentował usunięcie zdjęcia z wystawy Maciej Giertych z LPR. Porównywanie aborcji do agresji wobec dzieci w obozie jest uzasadnione, bo naszym obowiązkiem jest ochrona najsłabszych - dodał. /.../ Na wystawie pt. "Życie i dzieci w Europie", zorganizowanej przez LPR we współpracy z Polską Federacją Ruchów Obrony Życia znalazły się m.in. zdjęcia przedstawiające płody ludzkie /.../ Oburzenie socjalistek w PE spowodowało zdjęcie prezentujące dzieci w obozie koncentracyjnym wraz z cytatem Matki Teresy: "Największym zagrożeniem pokoju w dzisiejszym świecie jest aborcja. Jeżeli matce pozwoli się na usunięcie dziecka, to jak powstrzymać nas od zabijania siebie nawzajem". Po dość agresywnym wyrywaniu sobie wzajemnie zdjęcia przez polskich posłów LPR-u i socjalistki, kwestor w PE Genowefa Grabowska (SdPl), która wcześniej udzieliła zgody na zorganizowanie wystawy podjęła decyzję o usunięciu kontrowersyjnego zdjęcia. Czuje się oszukana i mam żal do moich kolegów - powiedziała''
Skroty pochodza od Redakcji.
I co Siostro ? Nie sadzisz, ze powinni sobie powiesic w halu fotke Twojej Padrugi Pielegniareczki ze Stalinogrodu (obecnie Katowice ), co ''se wziela i wsadzila'' do podomki Miniaturke Czlowieka ...ha, ha... A jaka to szkoda, ze z tylu ze sciany koridora nie zwisal Mel Gibson w mekach... a, ha, ha, ha.... toz to by dopiero byla wstriecza Cywilizowanej po grecku Europy z Wieprzowina odrzucona przez Moskwe, nie sadzisz ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe