REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zorro

# pielęgniarka

14.11.2005 19:01

Zdjął maskę kurdupel i powiedział jestem nikim.- tak zniknął z forum obsceniczny i zboczony internauta.

# ciekawy

14.11.2005 22:36

kto ??????

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

15.11.2005 15:54

Jak napisal PAP , podobno....
''Do przepychanek i wyzwisk doszło w Parlamencie Europejskim w Strasburgu pomiędzy eurodeputowanymi LPR-u i parlamentarzystkami z grupy socjalistycznej z powodu zorganizowanej przez Polaków na terenie parlamentu wystawy przeciwko aborcji. Po trwającej kilkanaście minut awanturze, która przyciągnęła uwagę kilkudziesięciu osób, służby Parlamentu Europejskiego usunęły z wystawy budzące najwięcej kontrowersji zdjęcie przedstawiające dzieci w hitlerowskim obozie koncentracyjnym. Ja sama dokonałam aborcji i nie zgadzam się, by porównywano mnie z nazistami - krzyczała portugalska socjalistka Ana Gomez. Jej belgijska koleżanka z frakcji Mia De Vits powiedziała, że Parlament Europejski nie wydał zgody na prezentowanie tego zdjęcia. To skandal. To jest cenzura! - komentował usunięcie zdjęcia z wystawy Maciej Giertych z LPR. Porównywanie aborcji do agresji wobec dzieci w obozie jest uzasadnione, bo naszym obowiązkiem jest ochrona najsłabszych - dodał. /.../ Na wystawie pt. "Życie i dzieci w Europie", zorganizowanej przez LPR we współpracy z Polską Federacją Ruchów Obrony Życia znalazły się m.in. zdjęcia przedstawiające płody ludzkie /.../ Oburzenie socjalistek w PE spowodowało zdjęcie prezentujące dzieci w obozie koncentracyjnym wraz z cytatem Matki Teresy: "Największym zagrożeniem pokoju w dzisiejszym świecie jest aborcja. Jeżeli matce pozwoli się na usunięcie dziecka, to jak powstrzymać nas od zabijania siebie nawzajem". Po dość agresywnym wyrywaniu sobie wzajemnie zdjęcia przez polskich posłów LPR-u i socjalistki, kwestor w PE Genowefa Grabowska (SdPl), która wcześniej udzieliła zgody na zorganizowanie wystawy podjęła decyzję o usunięciu kontrowersyjnego zdjęcia. Czuje się oszukana i mam żal do moich kolegów - powiedziała''
Skroty pochodza od Redakcji.
I co Siostro ? Nie sadzisz, ze powinni sobie powiesic w halu fotke Twojej Padrugi Pielegniareczki ze Stalinogrodu (obecnie Katowice ), co ''se wziela i wsadzila'' do podomki Miniaturke Czlowieka ...ha, ha... A jaka to szkoda, ze z tylu ze sciany koridora nie zwisal Mel Gibson w mekach... a, ha, ha, ha.... toz to by dopiero byla wstriecza Cywilizowanej po grecku Europy z Wieprzowina odrzucona przez Moskwe, nie sadzisz ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe