REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

znowu ograniczenia...najbardziej dzieci tracą

# tauzerus

18.11.2004 17:13

Witam. Pogoda obecnie jest jaka jest, ale w wekend dzieciaki grają na strumykowej w piłkę nożną. Teraz z obiektu zostały zdjęto siatki i bramki ( siatki nigdy nie zostały skradzione)
przez dyrekcję tego "cyrku". Widocznie w wolny czas mają stać pod klatką i palić papierosy popijając piwem, a młodsi patrzą i pokolenia takie rosną "kalekie". Kogo dziś obchodzi młodzież??
Zapracowanych rodziców czy radnych odpowiedzialnych za młodzież. Na bielanach ciągle różne olimpiady są organizowane a tu?

# Jola2

18.11.2004 17:43

Poczytaj wywiad z dyrektorem Skrobkiem - jest świetnie. Nie ma problemu. Jest tanio i obiekty w pełni obłożone. Ludzie narzekają, bo nie chcą wcale płacić, a tak po prawdzie, to wszystko to nagonka na dyrektora. Po lekturze dzisiejszego Echa przynajmniej wiadomo, ze to Madej wszystko nakręca.

# xx.

19.11.2004 09:05

tauzerus-dzisiejsza moda to czepianie się wszystkich tylko nie siebie .Radny (akurat nim jestem ) ma stworzyć warunki (w miarę otrzymanych środków budżetowych ) co swym postępowaniem poprzez analizy,wystąpienia,uchwały,nadzór itd czyni.Nie jest w stanie być wszędzie obecny ,do końca w pełni dociekliwy ale ma obowiązek reagowania na sygnały , wnioski,propozycje..Poszczególne ośrodki,firmy ,organizacje działają przeważnie tak jak im statut,przepisy ,i rozum dyktuje.A z tym jest różnie.Toteż dobrze by było gdyby nie wszystko zrzucać na radnych ale pomyśleć także o swoim udziale w tym procesie nie tylko gdy się ma male dzieci .

REKLAMA

# sportowiec

19.11.2004 09:30

panie radny #xx Nasz udział ogranicza się do wybrania Was-radnych.
Co do analiz to najlepszą analizą stanu BOS-u są wypowiedzi forumowiczów.Nadzór-śmiech....gdzie nadzór nad wypowiedziami p. Skrobka dot. cen biletów na ping-ponga 17. 09. 2004r w echu mówi że kosztuje 5 pln a w żeczywistości 10.70. Gdzie wasz nadzór nad własną stroną internetową w której brak aktualności ostatnia aktualizacja 14. 09. 2004r - może aktualny ?
Czepiać się radnych to nasze prawo i obowiązek bo to Wy żyjecie i to nie źle za nasze, podatników pieniądze.
Nie uważam że coś na kogoś zrzucam, przypominam tylko o ich obowiązkach oraz wytykam niesolidność i ignorancje urzędników.

# xx.

19.11.2004 21:29

Do sportowca:zacznę od tego ,że moje wypowiedzi nie są tylko próbą usprawiedliwienia .Chciałem pokazać że świat jest złożony.Z BOSem są problemy nie od dziś ,uwag jest wiele ale także mają i sukcesy.Problemy finansowe są zasadniczymi i najbardziej nośnymi. Teraz gdy zmienił się właśnie jego status (podporządkowanie ) konieczność zarobienia na siebie widać to bardziej. Jestem przekonany że w krótkim czasie ulegnie to zmianie. Co do strony internetowej-adresat jest oczywisty Przewodniczący Rady Ostrowski- i burmistrz Smoczyński.Natomiast co do życia (ponoć dobrego )kosztem podatnika to ręcze że większość radnych na otrzymane diety napewno solidnie pracuje. Pozdrawiam ,z nadzieją że jutro będzie lepsze.

# wacek

19.11.2004 21:37

Drogi Panie Radny- Wasze diety są formą pasożytnictwa, a Wasz wybór to wynik układów i układzików- kto pierwszy na liście. dalej jest tylko odcinek z dietą co miesiąc - dwa trzy razy taką jak ma pensję kasjarka zapierd... w supermarkecie. Jeśli masz Pan jaja to się podpisz i powiedz co zrobiłeś przez te dwa lata te"ciężkiej pracy"

REKLAMA

# JF

20.11.2004 17:08

Do #sportowca
Panie Sportowiec masz Pan świetną okazję zrobić coś więcej niż tylko brać udział w wyborach radnych.
27 listopada 2004 w SP 314 organizujemy II Turniej tenisa stołowego dla dzieci mi młodzieży. Zapraszam o 13.30.
Przy tej okazji zapraszamy właśnie takich jak Pan, aktywnych mieszkańców Białołęki na spotkanie organizacyjne w sprawie ligi tenisa stołowego dla dorosłych i ligi rodzinnej.
Zapraszam też Pana do stałej współpracy z Klubem AGAPE.
Ma Pan szansę aby pomysły, które Pan zgłosi wcielić w życie.
Nie wiem, który z radnych podpisał się xx, ale wiem, że wielu radnych interesuje się tym co robimy w formie wolontariatu.
Są radni, którzy popierają nasze pisma do Zarządu Dzielnicy i pomagają jak mogą. O tym napisał xx.
Gdybym tylko pluł na wszstko i wszystkich, nie byłoby dzisaj ligi piłki nożnej, tenisowej, turniejów szachowych, spływu Krutnią, kolonii w Majerczykówce. Nie mielibyśmy "Orlików" i "Żaków" w lidze Mazowieckiego ZPN.
Ja nazywam się Jarek Filipowicz i w każdą środę jestem w sali Klubu na I piętrze Domu Katechetycznego przy Myśliborskiej 100 od godziny 18 do ... powiedzmy 19. Czekam na każdego, komu bliskie jest dobro wspólne, czyli nasze dzieci i młodzież.
Mam nadzieję, że Pan się przedstawi na forum.
Pozdrawiam
Jarek Filipowicz
PS.
Właśnie rozegraliśmy czwarty w historii Klubu turniej szachowy.
Ten był z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI. (Połączyliśmy historię ze sportem).
Grało 26 juniorów i 7 seniorów.
4 grudnia gramy turniej o Mistrzostwo Dzielnicy SP i Gimnazjów w szachach. Czy może Pan nam pomóc przy organizacji turnieju???

# xx.

22.11.2004 16:19

Sportowiec-być bohaterem (według Ciebie) czyli bezimiennie naftykać jak chłop babie to każdy potrafi.Podsumować -wszyscy złodzieje ,lenie ,nieroby których ja prze życiu utrzymuję bo szarpią wg Ciebie wielką kasę to nic nowego.Przy okazji podam co się kryje pod pojęciem tej pracy.Jak się opanujesz.Pozdrawiam.

 dar200

28.11.2004 20:08

Witaj młody człowieku.Własnie przeczytałem Twoją wypowiedz na temat co to młodzierz i kogo to wogóle interesuje.Powiem Ci tak i zpewne nie jedna osoba to potwierdzi która oczywiście zna temat.Od marca tego roku a mamy 2004 próbuję zorganizować młodzierzową grupę do gry w rozgrywkach ligowych.Sa to chłopcy rocznika 1994/6 do gry.I co?Okazuje się nie jest to wcale takie proste.Wyobraż sobie że rodzice oraz dzieci z różnych powodów (mi nieznanych ) nie chcą uczestniczyć w zajęciach sportowych bo nie mają czsu.Powiem inaczej.Jestem trenerem zespołu orlików w Agape ( na pewno słyszałeś o takim klubie) i jest tam grupa osób która chce cos zrobić Dla swoich pociech ale ....??? no właśnie nie zgadzają sie z jednym .Dlaczego młodzierz nie może w czasie zimy grać na sali gimnastycznej w piłkę nożną a jeśli już może to za jakie grzechy za takie pieniądze.Jakie?? no własnie duże.I jeszcze jedno Mam 20 dwudziestu chłopców chętnych do grania myślisz że to dużo otóż to kropla w morzu bo wiem że chętnych do grania jest spora grupa tylko nikt nie czyta ani ogłoszeń ani info w gazetach.Będę Ci wdzięczny za kolejnych 5 osób jeżeli namówisz do gry dostaniesz nagrodę ale warunek jest taki chłopcy przychodzą i graja w Agape a nie pod klatką schodową i wtedy nagroda jest Twoja.Jak mnie znależć przeczytaj nick i wszystko jasnelub cofnji się do tyłu z info na tej stronie lub napisz meila dar200@o2.pl.Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA