REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Babunia

21.07.2015 09:45

Won jóźwik !!!

# lideksynubeka

21.07.2015 10:01

Jóźwik,wracaj do rodzinnych Chlewisk,skąd pochodzi aktualna,nieznająca angielskiego gwiazda PO.Ta,co to snuje się po peronach dworców i zaczepia spokojnych ludzi

# darq

21.07.2015 11:42

Autor artykułu ma jakieś dziwaczne skrzywienie: lewicowcami nazywa ludzi, którzy w dzisiejszej Polsce nie mogliby głosić swoich poglądów, bo są zakazane na równi z nazizmem. Którzy w wojnie polsko-bolszewickiej opowiedzieli się za bolszewikami. Prawdziwi lewicowcy powinni się obrazić za wrzucenie ich do jednego wora z takimi indywiduami.

REKLAMA

# Bemowiak

21.07.2015 18:56

Lideksynubeka wyp.... na pole z naszego pięknego miasta. Pisuary akurat znaja jezyki z jareczkiem na czele buhaahah .Dno !

# chcą mi zdekomunizować ulicę

21.07.2015 19:11

Bezczelność pisowskich radnych sięga zenitu! Nie tylko nie konsultują swoich pomysłów z mieszkańcami tych ulic, ale ostentacyjnie pokazują lekceważenie wobec sprzeciwu mieszkańców. I to jest upodmiotowienie społeczeństwa!

# raffo

22.07.2015 00:22

Nostalgia za komuna mnie wyjatkowo wkurza, a takie artykuly probujace wywolac swiete oburzenie sa w moim odczuciu zalosne. Na mnie nie dziala.

REKLAMA

# robson82

23.07.2015 23:11

dosyć tego... jeśli Pisiory są takie mądre to niech płacą za koszty wymiany dowodów, aktów notarialnych i wielu innych dokumentów które należy wymienić....... złodzieje gorsi od PO

# Gerard

24.07.2015 06:44

Tak, to jest najbardziej oczekiwana zmiana na Bemowie.Nie chcemy równych chodników,nowych szkół,przedszkoli,sensownej zieleni tylko nowych tabliczek MSI.Pani Olga Johan jest z Nowego Bemowa-czy ona nie widzi tego syfu wzdłuż Powstańców Śląskich?

# copyleftist

25.07.2015 08:26

Kędzierski ---
Był początek lat 80. Kiedy wprowadzałem się na Bemowo, do domu na ul. Kędzierskiego, zapytałem w urzędzie dzielnicy, kto to taki, ten patron ulicy. Pani odpowiedziała: to nasz chłopak z czerwonej Woli, był zastępcą członka KC.

REKLAMA

 copyleftist

25.07.2015 08:29

Kędzierski ---
Był początek lat 80. Kiedy wprowadzałem się na Bemowo, do domu na ul. Kędzierskiego, zapytałem w urzędzie dzielnicy, kto to taki, ten patron ulicy. Pani odpowiedziała: to nasz chłopak z czerwonej Woli, był zastępcą członka KC.

# zorro

12.09.2017 15:14

Chamy z ruskich ziem, jak wam się podobają zbrodniarze,to wieszajcie sobie ich portrety ale w domu. Won ubeckie mieszańce. Wszystkie komuchy pracowały w biurze .w tył głowy strzelali krasnale.

# prawy i sprawiedliwy

24.05.2019 16:05

Precz z komuną!

REKLAMA

# Wiosenka

24.05.2019 21:27

Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA