REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# pasażerka SKM3

28.09.2019 18:31

Wczoraj (piatek) wsiadałam na Centralnym do spóżnionej SKM3. Oczywiście, jako starsza kobieta (82) nie zdążyłam zająć miejsca przed młodymi. Powiedziałam małolacie, żeby ustapiła mimiejsca, co niezwłocznie uczyniła. Ale... ale trzy miejsca dalej stała pani w srednim wieku, a przed nią małolata siedząc piłowała sobie paznokcie nie zważając, że ta osoba miała jeszcze pakunki. Młoda wysiadła w Płudach. Czy przez te 20 minut nie mogła postać? Kogo my chowamy, jakie będzie społeczeństwo w przyszłości???

# anotherone

28.09.2019 19:50

82 lata i potrafi Pani napisać w internecie - szacunek , tylko szkoda, że ten komentarz nie brzmi jakby go starsza osoba napisała - może bym uwierzył.

# pasażerka SKM3

29.09.2019 13:53

Do anotherone
dziekuję za uznanie. Z komputerem mam zaszczyt współpracowac ok 20 lat.

REKLAMA

# Rafał

29.09.2019 19:47

#pasażerka SKM3 napisał(a) 28.09.2019 18:31
Wczoraj (piatek) wsiadałam na Centralnym do spóżnionej SKM3. Oczywiście, jako starsza kobieta (82) nie zdążyłam zająć miejsca przed młodymi. Powiedziałam małolacie, żeby ustapiła mimiejsca, co niezwłocznie uczyniła. Ale... ale trzy miejsca dalej stała pani w srednim wieku, a przed nią małolata siedząc piłowała sobie paznokcie nie zważając, że ta osoba miała jeszcze pakunki. Młoda wysiadła w Płudach. Czy przez te 20 minut nie mogła postać? Kogo my chowamy, jakie będzie społeczeństwo w przyszłości???

Małolata ustąpiła, a Pani korona z głowy nie spadła. Zamiast mówić małolacie, żeby ustąpiła miejsca należało ją raczej poprosić. Tak by było grzeczniej, a i małolata na drugi raz być może sama by ustąpiła.

# Chemik

29.09.2019 22:27

Gnoje nie mają kultury. Tak wygląda bezstresowe wychowanie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe