REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Znak drogowy

# observer

20.12.2020 16:00

Czy ktoś może doradzić gdzie złożyć propozycję zmiany znaku drogowego?
Odpowiedni wniosek można złożyć do zarządcy drogi w przypadku gdy znak jest nieprawidłowy, bądź niewłaściwie ustawiony. Problem powstaje natomiast kiedy znak jest odpowiedni, ale nie spełnia swojej funkcji.
Mam na myśli znak nakazu jazdy na wprost na ulicy Książkowej, po wjeździe w nią ze Światowida.
Ma on uniemożliwić skręt do Auchan w tym miejscu, zmuszając kierowców do korzystania z dalej położonego wjazdu. W praktyce niemal wszyscy to "olewają".
Nie wnikając w sens takiego rozwiązania, wydaje mi się, że osiągnięciu zamierzonego celu lepiej przysłużyłby się po prostu znak zakazu wjazdu. Niektórym trzeba pokazać "czarno na białym", że nie wolno; ponadto część kierowców nie za bardzo kojarzy, że nakaz jazdy na wprost obowiązuje na najbliższym skrzyżowaniu.

# jaśku

21.12.2020 17:08

Nie ma takiej możliwości. To tak jak z projektem - nie da się go zmienić, choćby był do doopy.

# rózga

02.04.2023 18:20

Przede wszystkim gdy chodzi o znaki drogowe to również niezwykle istotnym jest to aby mieć wiedzę jak taki znak postawić. Na pewno bardzo fajnie o tym napisano w https://motopodprad.pl/jak-postawic-znak-drogowy/ i wiem, że taka wiedza faktycznie może być dla nas wielu bardzo przydatna.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024