REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zmieniam poglady

# egipcjanin

06.02.2006 10:36

Jeśli tak sie będzie dalej dzialo będę glosował na lewicę.Pod jednym warunkiem - ze będą sie starać o to by kościół zajął sie owieczkami i barankami a nie polityką.

# emil

06.02.2006 11:47

Ale przecież zajmuje się barankami-no może BARANAMI. Kto na nich głosował?Z treści Twojego postu można wywnioskować że Ty też , to do kogo masz pretensje?Teraz wszyscy oburzeni tym co się dzieje.aCO MYŚLELIŚCIE ?Kto się dał nabrać na te idiotyzmy ze znikającym jedzeniem z lodówki i z padajacymi na mordki pluszakami?Mądry wiedział przed.Głupi musi wsadzić palec w gówno żeby stwierdzić jak smakuje!Parafrazując następnego "władcę umysłów" pana L.-ale panie no to pan taki mądry wykształcony człowiek i pan nie wie? Jak małe dzieci.

# egipcjanin

06.02.2006 12:05

Jestem młody.Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko -to była chwila zauroczenia. Nie włączyłem rozsądku.

REKLAMA

# emil

06.02.2006 15:08

Przypuszczalnie wielu uległo takiemu zauroczeniu demagogią, to zawsze pięknie brzmi dla ucha ale czy to komuniści czy prawica kończy się tak samo.Prawda jest taka że trzeba patrzeć na kogo się głosuje przyglądając się na to co robił w przeszłości.A wybierać trzeba tych którzy mówią wprost że będzie ciężko i trzeba oszczędzać a nie tych którzy mają wszystko dla wszystkich ale w teorii.A póżniej jak jest to wszyscy widzą .I płaczą.

# andrzej

06.02.2006 15:44

Ja akurat na nich nie głosowałem i co z tego... Myślicie że się lepiej czuję??? Wq..wia mnie tylko to że jesteśmy takim łatwowiernym społeczeństwem i co nam kto nagada to klapki na oczy i Bóg dla nas... Żeby było nas więcej takich jak emil to może byśmy się za polityków nie wstydzili. Z jednym się tylko nie zgodzę z tobą - najgorsze jest to że rozdawnictwo naszej kasy to u nich nie teoria. A już becikowe to przeszło wszystkie granice. Tyle kasy - tylko gorzelnie zyskają. Zamiast zrobić faktycznie darmowe pobyty i porody w szpitalach, urlopy macierzyńskie zwiększyć, wybudować przedszkola... No tak ale nad tym trzeba się pogłowić i nie jest to takie medialne jak za przeproszeniem becikowe... Debile myślą że jak dadzą mi 1000 to już im lecę i dzieci zacznę płodzić. Debile. Polityka prorodzinna.
Poza tym najpierw trzeba wykombinować skąd wziąść taką kasę (nie mylik - komu odebrać). A z tego co widzę najważniejsze dla nich są IPN-y, słóżby wojskowe i inne takie tam stołki. Przez 100 dni nie usłyszałem nawet jednego pomysłu gospodarczego. Żadnej inwencji twórczej...

# andrzej

06.02.2006 15:49

Wrócę jeszcze do głosowania.
W Warszawie jestm od 2000 roku i przez ten czas (zanim nie nastała nam miłościwie nam panująca kaczucha) wybudowano dwa mosty, tunel pod wisłostradą, 3 stacje metra, prawie trasę siekierkowską i naprawdę widać było że coś się dzieje.
A Lechu co??? Wygonił dziwki z centrum (przynajmniej się starał), dwa lata walczył o podporządkowanie sobie dzielnic (że niby tak byłoby lepiej) i zbudował chyba nawet może cały kilometr trasy siekierkowskiej.
I powiedzcie mi teraz jaki człowiek chociaż trochę orientujący się w sytuacji Warszawy mógł pójść i głosować na tak przedsiębiorczego człowieka??? Mimo że w warszawie dostał najmniej głosów. Według mnie powinien dostać ich zero.
Teraz się nie dziwmy że w całym kraju ludzie się orientują w dokonaniach naszej klasy politycznej...

REKLAMA

# emil

06.02.2006 16:02

Właśnie ludzie nie rozumieją że najpierw i przede wszystkim trzeba zadbać o gospodarkę.Bo jak komuniści mogą "spełniać " swoje obietnice co do socjalu kiedy w kasie pusto.Jak czarni chcą realizować sny o potędze kiedy to supermocarstwo przez nie zwracanie uwagi na gospodarkę a w konsekwencji brak kasy,dysponuje armią ułanów z szabelkami i gołą dupą.W Polsce się zmieni-wtedy kiedy ludzie zrozumieją że najpierw zdrowa gospodarka,bogaty kraj a pożniej można wydawać pieniądze.Ale trzeba wybrać kogoś kto się na tym zna.A tak mamy takie rządy jacy wyborcy-jak lustrzane odbicie.

# pisoman

07.02.2006 15:57

Jak slyszę -na becikowe damy tyle, na budownictwo przeznaczyliśmy tyle ,na koscioly dajemy tyle razy tyle ...( ostatnia cyfra magiczna to 20 mln zł wydana już poraz trzeci.Opatrzność ,szkolnictwo,Struzik, to nie zdążymy pracować.Godne zastanowienia -jak w tym wszystkim obniżac podatki ?.

# NN

08.02.2006 16:42

No to ponarzekaliście i teraz nasuwa się pytanie: kto wam ma dać(!), to czego chcecie, no kto? I jak? Ponieważ ten, kto to obieca zostanie przez was wybrany oczywiście, bo naiwny łyknie każdą obietnicę.
Obietnice realizuje się czasem, ale wyłącznie te do których nie trzeba dopłacać żywą gotówką.
Emil ma rację - zdrowa gospodarka, czyli taka bez prezentów może nam wszystkim poprawić humor.
Smiech mnie ogarnia, gdy zestawię lewicę ze zdrową gospodarką!

REKLAMA

# mieszek

17.02.2006 08:53

Błosujcie na komuchów - SLD - oni na pewno zadbają o SIEBIE i swoje układy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024