REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# klocek

04.03.2021 17:49

Zmarła tuż po szczepieniu :(
RIP

# Witka5

04.03.2021 23:04

Nie, była chora od stycznia, kilka tygodni była w szpitalu. Nie wróciła do zdrowia. Szczepienia zaczeły się w lutym. Panie/Pani #klocek nie strasz ludzi przed szczepionkami. Rozmawiałam z kilkoma osobami po szczepieniach na covid, człowiek źle się czuję dzień, dwa jak przy grypie i można wracać do codzienności, za to ci co październik/listopad chorowali, nadal mają jakieś powikłania (informacja ze szkoły z Otwocka)

# Edi

04.03.2021 23:54

Moja ukochana wychowawczyni:-((

REKLAMA

# Emil

05.03.2021 12:24

Wspanialy wychowawca:)

# Emil

05.03.2021 12:25

;(

# MarcinWola

05.03.2021 22:40

Wiekla strana dla Naszej szkoły. Wspaniały nauczyciel. Dobry pedagog.

REKLAMA

# Marcin33

06.03.2021 11:09

Czyli jednak szczepionki działają dokładnie jak sobie tego Kill Bill zażyczył. Każdy kto przyjął tą truciznę wcześniej czy później pójdzie do piachu a wam powiedzą żr to koronapie.rdolec. Dokładnie tak los czeka wszystkich covidian, idą niczym stado baranów na rzęź.

# RodzicUcznia

06.03.2021 20:25

Niektórzy nie czytają tylko teorie antyszczepionkowe dają. Przyglądałam się lekcji, jak tłumaczyła Pani Gabriela zagadnienia prądu i różnicy między bezpiecznikami, a różnicówką. Nie zakończyła lekcji na zrobieniu zadania, a dokładnie wyjaśniła różnice i pokazała przykłady zabezpieczeń starsze i nowoczesne. Mimo że widać było że się źle czuje, prowadziła lekcje zdalnie. Pewnie zbyt późno poszła do szpitala i nie mogła dostać osocza. Nie znam szczegółów bo ostatnie 3-4 były zastępstwa, a o stanie dowiedziałam się z prasy. Rozumiem że chcieli oszczędzić dzieciom szczegółów i nie podawać to do informacji. Ostatnie pożegnanie będzie w poniedziałek, a we wtorek, kto chce wiedzieć więcej proszę szukać we właściwych źródłach czyli stronie internetowej szkoły

# Ggg

06.03.2021 21:22

Nie musicie pisać ze to covid. Przeciez dzisiaj nie ma innych chorob.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe