REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ZAWIŁOŚĆ

# prawniczka

19.11.2010 21:49

Wiecie co tak mnie zastanawia jeden fakt.
byłam na spacerze z psem i to co się dzieje trochę napawa mnie rozgoryczeniem.Podobno mówi się że żyjemy w kraju demokratycznym i tolerancyjnym...a tu co? Każdy robi sobie na przekór..widać to na przykładzie plakatów.Są zrywane by przypadkiem komuś się bardziej nie powiodło...żenada. A gdzie uczciwa konkurencja?Cyba jako obywatele kraju mamy równe prawo do zapoznania się z kandydatami różnych ugrupowań...i nie ważne jakie programy maja ,za kim są .Każdy chciałby widzieć ludzi którzy chcą nas reprezentować w dzielnicy.Móc porównać ich programy i wybrać najbardziej adekwatny.A tu nie, bo widać tą zawiłość?CZAS SIĘ ZASTANOWIĆ NAD TYM?GDZIE JEST PRAWO.

# zakorkowany

19.11.2010 22:16

Tak zwłaszcza na plakatach wyborczych jest mnóstwo treści programowych!!!

# prawniczka

19.11.2010 23:05

A co przeszkadzają Tobie?Znasz zasady poprawnej konkurencji?Plakat jest metodą PRZEKAZYWANIA a dane zawarte na plakacie stają sią informacją.Chyba każdy potrafi się odnieść do danych.Więc więcej wyrozumiałości;)

REKLAMA

# bwradny

19.11.2010 23:24

Właśnie w miejscu moich plakatów niedawno pojawiły się plakaty Piotra Jaworskiego. Najfajniejsze było to, że przyjechała kandydatka PO i zaczęła zrywać Jaworskiego, zastrzegając, "że mnie nie będzie zrywać". Zerwała go i powiesiła siebie. GRATULUJĘ DRUŻYNY, Piotrze!

# ciekawa

20.11.2010 15:39

Ciekawe, jednak już wszyscy nie nie lubią Jaworskiego nawet swoi.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe