REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zarządzanie projektami

19.05.2017 13:08 krystian
Witam, czy ktoś z was może mi polecić jakiś program do zarządzania projektami? Posiadam własną działalność i potrzebuję go do wyznaczania osobą ich zadań i kontroli ich prac nad tymi zadaniami. Idealnie byłoby gdy jeszcze z jego pomocą można było planować budżet i jakby generował wykres Gantta.
26.05.2017 14:03 #ramanoa
Myślę, że ja mogę Tobie polecić http://pmcompass.pl/. Również prowadzę własną działalność. Wykorzystuję ten program do zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania projektami. Możesz w nim wyznaczać kto jakie ma zadania, jaki ma na nie czas, sprawdzać postępy tych prac i dużo innych rzeczy (ma wszystkie funkcje o których piszesz). Zresztą sprawdź sam, bo możesz go sobie wypróbować przez miesiąc za darmo ;)
08.08.2017 14:29 #Karrolina
Witam. Ja szczerze polecam system TM Project. Pozwala on łatwo rozdzielać pracę między pracowników i kontrolować postępy, ale też łatwo rozliczać swoich ludzi z wykonanej pracy. Pracownicy mają dostęp do swoich zadań zarówno na hali produkcyjnej, jak i przez stronę WWW. System daje również kontrolę nad budżetami, umożliwiając przypisywanie kosztów ze względu na ich typy. Dzięki symulacji obciążeń pracowników i maszyn łatwo zadecydować czy i który kontrakt wybrać, aby "mieć kim pracować". Myślę że dla Twoich potrzeb sprawdzi się idealnie. Sprawdź sam na stronie tmproject.pl :)
28.08.2017 15:33 pawel32
Dzień dobry,
sam korzystam z http://pmcompass.com/ od ponad 2 lat i jestem zadowolony. Wcześniej korzystałem z wielu narzędzi, m.in. z basecampa. Jeżeli jeszcze się wahasz co wybrać, zdecyduj się na wersję testową (30 dni). Compass jest aplikacją dostępną online, do tego prostą w obsłudze. Nie wiem iloma osobami zarządzasz. W mojej firmie jest to około 15 osób i nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam
21.12.2017 18:17 #pola
Ja korzystam z jira zarządzanie projektami - http://jirasolutions.pl/, super narzędzie które w znacznym stopniu usprawnia pracę w mojej firmie :)
REKLAMA
22.12.2017 01:02 #Syf syf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
09.11.2018 12:53 #adorian
Ze swojej strony polecam xtrf.eu, narzędzie używane w mojej firmie
16.11.2018 09:01 #tomek37
w wolnej chwili odsyłam na bloga o zarządzaniu projektami i programach CAT. Wyszukałem w sieci niedawno https://translationxperts.eu/ - całkiem fajnie opisane wiele programów i ich działane
23.06.2019 00:33 #Gość1233
Polecam serdecznie to oprogramowanie: http://cfi.pl Jest ono przeznaczone do obsługi zarówno małych, jak i dużych firm. Z pewnością sprawdzi się również przy zarządzaniu projektami i oczywiście istnieje możliwość planowania budżetu za jego pomocą.
09.08.2019 07:16 #kataro
Berberis - tak, polecam, ale to wiadomo, że trzeba odpowiednio dopasować rozwiązania. W sensie - oceńcie, co musi mieć system, żeby dawał realną optymalizację. Nie wszędzie musi pasować to samo. Należy dobierać takie rozwiązania, które przyniosą efekt, a tym docelowym efektem jest przecież właśnie optymalizacja.
REKLAMA
09.08.2019 12:11 #trafkaas
bełkot>>>>>>>>>>>>>>>>>>
20.11.2019 07:19 #mare
Na spokojnie możecie podziałać z Berberis. Kilka lat i cały czas widzimy to, na czym nam zależało. System działa niezawodnie, nie mamy problemów, wszystkie idzie płynnie i bez komplikacji. Powiedzmy sobie szczerze - nie da się przy takiej skali działanie sprawnie działać bez wsparcia oprogramowania.
07.05.2020 07:27 #kataro
Na spokojnie można działać z Berberis i powinno być w porządku. Akurat ten temat znam dosyć dokładnie i wiem, co ma znaczenie. Prostymi krokami da się sporo zdziałać. Najważniejsze jest dopasowanie systemu do oczekiwań. Są różne wersje Berberis, ale moduły mogą być indywidualnie dobierane. Najważniejsze, żeby wszystkie procesy przebiegały sprawnie.
19.05.2020 10:49 #JuliaM
Oprogramowanie do zarządzania projektami nie tylko ułatwia pracę PM, ale też pozwala jakos określić np. kompetencje pracowników i ich rolę w danym zadaniu.
09.06.2020 07:16 #dekte
Na pewno polecam Berberis, bo robi mega różnicę i wszystko ułatwia. Aktualnie nam zdecydowanie poszło wszystko do przodu i po prostu jest dobrze. Korzyści zauważalne, wszystkie procesy przebiegają łatwiej. Poszło to w trochę zaskakującym kierunku, ale to dobrze. Automatyzacja jest teraz niezbędna.
REKLAMA
30.06.2020 07:18 #gmalik
A którą wersję Berberis polecasz? Tak, żeby rzeczywiście było widać pewne efekty? Coś sprawdzonego, solidnego? Na co warto postawić, żeby liczyć na pozytywne zmiany?
06.08.2020 07:16 #kortess
Akurat Berberis robi dużą różnicę. Nie da się w tych czasach planować, zarządzać i kontrolować bez wsparcia odpowiednim oprogramowaniem. Sami doskonale wiemy, ile mieliśmy przy tym komplikacji. Warto stawiać na wiele kwestii, żeby to miało ręce i nogi. Jeśli wszystko jest jakoś sensownie ze sobą złożone, to efekty na pewno będa.
13.08.2020 07:21 #derots
U mnie Berberis też daje radę. Standardowo najważniejsze jest posiadanie takich rozwiązań, które robią różnicę. Trzeba mieć świadomość tego, co jest potrzebne, a co zbędne i po prostu solidnie dopasować to wszystko. Inaczej cudów nie będzie.
26.08.2020 10:52 Maksiuu
U mnie w firmie stosujemy system enova do zarządzania. Jest naprawdę spoko, nie mamy z nim za wiele problemów. Kwestia jest tylko taka, że enova365 to jednak chyba jeden z droższych systemów na rynku, dlatego warto się zastanowić czy będzie on odpowiedni do waszych potrzeb.
17.09.2020 15:41 #Sergiuszsz
Rzuć okiem na Flexiproject Od zeszłego roku mocno rozwinęli produkt i wygląda na to, że udało im się w końcu połączyć funkcjonalność i wygodę korzystania. Daj znać, gdybyś miał okazję przetestować demo!
18.09.2020 07:21 #dekso
Berberis działa. Chodzi o CRM. Nie da się obecnie zarządzać biznesem bez optymalizacji. Tutaj trzeba zwracać uwagę na naprawdę wiele kwestii. W przeciwnym wypadku nie ma mowy o realizacji celów. Wszystko musi się odbywać krok po kroku, ale docelowo też wszystko jest do zrobienia.

5/4678 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA