REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Zarządzanie magazynem

# MarekWu

01.01.2019 12:17

Tak jak w temacie. Jakie polecacie systemy żeby sprawnie prowadzić https://sidgroup.pl/oferta/internet-rzeczy-oraz-lancuch-dostaw/sid-magazyn-sap-ewm ? Czy SAP jest naprawdę taki samowystarczalny do zarządzania wszystkimi zasobami firmy?

# adamx

30.05.2019 14:25

Cześć. Długo szukałem dobrego czytelnego programu magazynowego i ostatecznie postawiłem na Lomag - lomag.pl. Działa jak na razie bezawaryjnie, szybko, bez jakiś usterek technicznych, nie mam problemów z pomocą techniczną. Szybki kontakt, można się dogadać z dostawcą.

# adamxxc

01.07.2019 13:00

Jeżeli chodzi o program, który możliwa łatwe zarządzanie magazynem, stanami magazynowymi, wydawaniem towaru to w naszym wypadku bardzo dobrze sprawdził się program Lomag. Intuicyjna obsługa, wiele funkcji to niewątpliwie jego zalet. Zawsze możesz sprawdzić za darmo wersję demo.

REKLAMA

# Gość4325

13.08.2019 20:15

Do zarządzania magazynem sprawdza się to oprogramowanie: https://www.cfi.pl/ Program wiele nie kosztuje, a naprawdę się świetnie sprawdza. Jest on przede wszystkim skierowany do firm produkcyjnych. Polecam serdecznie !

# kataro

30.10.2019 07:22

Wystarczy Berberis. Ma kilka wersji - dopasowujecie pod rodzaj prowadzonej działalności. Na pewno wszystko ogarniecie i całość może sensownie funkcjonować, ale tutaj trzeba dopasować podstawy. I wtedy właśnie powinniście osiągnąć to, na czym wam rzeczywiście zależy. To wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać.

# koredo

21.04.2020 07:18

Na pewno polecam Berberis - tutaj macie zmianę diametralną, totalną, może być szybko o wiele lepiej tylko trzeba pilnować podstaw. Generalnie system ma wszystkie istotne funkcje, no ale nie chodzi o to, żeby mieć wszystkie, tylko takie, których potrzebujecie. I dopiero w taki sposób da się coś sensownego z tego wyciągnąć. Inaczej niestety cudów nie będzie.

REKLAMA

# mechnikuss

24.04.2020 07:04

Economy parts to niby volkswagenowe czyli tylko do vw, ja używam różnych tanich producentów, poza najtańszymi te ze sredniej półki cenowej trzymają poziom, http://radomautopomoc.pl i różni są klienci, ze wskazaniem jednak na takich co chcą jak najtaniej, ale to nie znaczy że mam stracić na ciągłych reklamacjach..

# mechnikuss

24.04.2020 07:06

sorry nie w tym temacie napisałem miało byc na Wawer kolo pytał o części

# kamper

21.05.2020 07:22

U nas Berberis daje radę. Wersja Composita, ma wszystkie funkcje, których potrzebowaliśmy, a przynajmniej nie widzę na razie potrzeby żadnych dodatkowych. Można by powiedzieć, że przy tym systemie sytuacja diametralnie się odmieniła i wszystko wygląda lepiej. A jak u was?

REKLAMA

# pokost

10.07.2020 07:19

Berberis - polecam, wszystko działa, nie sprawia problemów, można to jakoś sensownie ogarnąć. A dalej to już kwestia dopasowania rozwiązań. W przeciwnym wypadku po prostu system nie będzie przynosić efektów. Tak naprawdę w takiej sytuacji znaczenie ma wiele zagadnień i trzeba poświęcić uwagę wszystkim. Inaczej nie da on oczekiwanej optymalizacji.

# vvcvc

17.07.2020 14:02

Zdecydowanie www.lomag.pl - obecnie jak dla mnie najlepszy program magazynowy jaki można spotkać, zdecydowanie ułatwi pracę i zagwarantuje takie warunki, w których będzie można lepiej zarządzać całym magazynem i tym samym lepiej organizować pracę i osiągać lepsze wyniki w zakresie wydajności.

# mijjjjj

04.09.2020 12:23

Szukając programu do magazynu, biur nieco przypadkiem trafiliśmy na https://lomag.pl i od 3 miesięcy użytkujemy to oprogramowanie. W praktyce naprawdę u nas całkiem dobre się sprawdza, pracownicy zadowoleni z funkcjonalności programu, a firma też gwarantuje wsparcie techniczne do tego oprogramowania więc to kolejna dodatkowo opcja na plus jeśli chodzi o LoMag.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA