REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zarząd marzeń

# obserwatorka

10.02.2008 11:53

Włodkowski burmistrz, vice od inwestycji Pelc, od oświaty i spraw społecznych Gęsina lub Madej.
Przewodniczący rady Filipowicz.
Byłoby sensowniej.

# platformers

10.02.2008 17:27

To już cała rodzina

# cobra22

10.02.2008 19:26

Trzepak Herox nie zebrał odpowiedniej ilości podpisów do odwołania obecnego Burmistrza, więc zapomnij Obserwatorko o takim Zarządzie przynajmniej do 2010r.

REKLAMA

# herox

11.02.2008 09:12

Spokojnie, podpisy się zbierają, komitety zakładają, grupy formują. Panowanie tej ekipy zbliża się do końca.

# platformers

11.02.2008 10:39

Mam nadzieję były burmistrzu, że te komitety to nie komitety centralne jedynie słusznej partii

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.02.2008 11:30

... a swiateczny Dziennik donosi gdzies w srodku, ze w Jackson ( Stan: Missisipi, prawidlowa pisownia: Mississippi, jeden z najslabiej zurbanizowanych stanow w Stanach ) pewnien mezczyzna wszedl na sesje rady miasta i wygarnal do zgromadzonych tam etatowych aktywistow spolecznych z czterdziestki piatki. Teraz jest pare, jak to sie mowi; vacatow, w skladzie rady i ha, ha, ha...na miejscowym komisariacie rowniez.
Pan Burmistrz z licznymi ranami postrzalowymi przebywa na chirurgii. Miętkiej... a ha, ha, ha

REKLAMA

# obserwator-bis

11.02.2008 15:18

Ja sobie tak źle nie życzę co by banda oszołomów stanowiła nowy zarząd. Szacuneczek do niektórych z tej proponowanej bandy.

# cobra22

11.02.2008 21:27

Herox ty to masz specyficzne poczucie humoru, przecież Zarząd mamy bardzo dobry, a takie jednostki jak ty, mogą zadowolić sie tylko pisaniem bzdur. 30.01.-miałeś szansę. Obecna ekipa rządzi do 2010!!!

# NN

13.02.2008 15:29

Przy tej ordynacji to będzie jakaś kosmetyczna zmiana!

REKLAMA

# skromna

18.02.2008 19:28

Gęsina powinna zostać ministrem sprawiedliwości bo to przecież kobieta zacna umiejąca wychować syna w duchu naszych czasów.Poprawił przecież błędy wyborców którzy przez brak rozwagi nie oddali głosu na kogo trzeba.Ha,Ha,Ha...

# znudzona

18.02.2008 20:30

A ja naprawdę mam już dosyć tej miernokracji- niech młodzi aktywni Włodkowski, Oracz, Jaworski, Madej pokażą co potrafią. Niech mają te możliwość, najwyżej ją sp...

# Beata dusza rogata

19.02.2008 20:57

Czy w bogatych państwach to rządzą dzieciaki.czy ludzie doświadczeni. Młodzi ,pełni zapału mogą się wyżyć w pracy .Na jakiej podstawie możesz Ty znudzona powierzyć takiemu Włodkowskiemu dzielnicowe miliony skoro w oświadczeniu podkreśla że dieta daje mu komfort życia.Większe pieniądze może widział u księdza ale czy mógł je trzymać Nie spotkałam się nawet w opowieściach imieninowych z faktem by do potrzymania ksiądz mógłby dać Bartkowi .Kasę z wiarą ze...
Oracz-który z bezrobotnego stał się wybrańcem tłumów.On ma obracać milionami ?
Albo taki Madej,gdzie on teraz pracuje siostro?

REKLAMA

# myślący

20.02.2008 00:53

Włodkowski jest szefem dużego Ngos (podbudowa ideowa jest tu do oceny zdolność menagerskich wtórna), gdzie zarządza się relatywnie dużymi pieniędzmi i masą ludzi. A trudniej jest zarządzać ludźmi w ramach dobrowolności niż stosunku pracy. Oracz zainspirował ciekawe badania socjologiczne w dzielnicy, czyli dał sporo dzielnicy za małe środki. I stara się być aktywny, a to to nie częstę wśród radnych. Wskazana kariera Piotra O. może być także dowodem kreatywności.
Co robi Madej - wystarczy wpisać w google, by wiedzieć. Dużo pisze na różne tematy, skoro to wydają (to kosztuje!), to chyba rynek wycenia,ze się na tym zna.
A doświadczenie w rządzeniu (praktyczne!), zdobywa się rządzac. Prof. Wilczur też musiał mieć narzędzia, by dokonać skomplikowanej operacji. Tu akurat potrzebne były możliwości, a nie noże kuchenne. Zresztą warto podjąć ryzyko, nawet jeśli mogą sp...

# imprezowicz

21.02.2008 01:15

Beato, na kiepskie imieniny chodzisz! Zresztą Ksiądz od dawna nie chowa do skarpety. Ma rachunek bankowy.

# zainteresowana

21.02.2008 19:30

Ciekawią mnie badania socjologiczne Oracza ,ich efekt ,koszt,i gdzie można otrzymać ich wyniki.Czy może chodzi o te które robiła grupa studium podyplomowego UW ? Jak można nazwać je badaniami.To przecież był sondaż uliczny.Może Ty inaczej pojmujesz badania.

REKLAMA

# politolog

21.02.2008 20:07

Sondaż (opracowany zgodnie z określoną metodologią) jest takim samym instrumentem badań socjologicznych jak ankieta, wywiad ekspercki czy wnioskowanie statystyczne.
Z tego co wiem siłą ww. badań były jednak wywiady eksperckie.

# zainteresowana

24.02.2008 20:14

Interesują mnie jednak koszty

# ekonom

24.02.2008 20:41

Szkoda, bo to pewnego rodzaju anachronizm-dziś należy patrzeć przede wszystkim na to co się uzyskało. Z tego co wiem, dzielnica partycypowało w tym projekcie w mniejszościowej części.

REKLAMA

# kontroler

25.02.2008 00:08

Badania zostały zrealizowane w ramach projektu UW, dotowanego przez Unię Europejską. Wkład dzielnicy ograniczył się do udostępnienia sali na spotkania w 2 weekendy...

# korab

01.03.2008 18:31

Myslimy że srodki z Uni to podarunki niczyje.Biorą się one jednak ze składek wszystkich państw w tym Polski.

# kontroler

03.03.2008 21:57

Idąc tropem myślenia koraba należałoby zadać pytanie o sens umowy społecznej, jaką jest państwo...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.03.2008 22:21

... dodajmy: polskie. To fundamentalne pytanie !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break