REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zaniżona wypłata odszkodowania

# Piotr25

06.05.2021 14:33

Okazało się, że miałem zaniżoną wypłatę odszkodowania i to mocno, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy, aż do kilku tygodni temu, jak mi znajoma uświadomiła po rozmowie. Zastanawiam się teraz, czy można coś z tematem zrobić i czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?

# zetka

06.05.2021 20:09

Jeśli za zniszczone zasiewy, to skrzyknijta się chłopy i z widłami wywalczcie swoje, jeśli wypadek przy pracy, to Państwowa Inspekcja Pracy, a może uszkodzony samochód?
Jest pełno kancelarii odszkodowawczych; w necie aż roi się od ogłoszeń, tylko należy skonkretyzować jakiej materii to dotyczy.

# Marzec

10.05.2021 12:22

Dzwoń do 507 507 118, Europejskiego Centrum Odszkodowań w Warszawie i pytaj o odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej osób uprawnionych. To bardzo popularny problem, że TU obniżają wypłaty, albo kombinują z likwidacją szkody. Głównie ubezpieczenia komunikacyjne obsługują, ale też inne z OC sprawcy, też po wypadkach w robocie, właściwie, co chcesz. Ewentualnie Cię przekierują do kogoś. To jest mój najważniejszy kontakt od lat w Warszawie, co często jeżdżę w celach biznesowych. Już dużo miałem perypetii z ubezpieczalniami i praktycznie zawsze zaniżone kwoty. Tak po prostu funkcjonuje ten rynek. Jak się nie postawisz i nie powalczysz chwilę to nici z kasy. No, ale tak jest wszędzie.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy