REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

01.09.2020 14:42

Idealne miejsce na parking przy nowej linii metra.

# Rex

01.09.2020 19:07

Z którego skorzysta 10 osób

# mikeyello

01.09.2020 19:41

Idealne miejsce na 20 nowych bloków, bez infrastruktury w postaci szkół, przedszkoli itp.

REKLAMA

# Bemowiak

01.09.2020 20:19

Idą w bardzo dobrym kierunku, jeszcze tylko ten śmierdziel na Górczewskiej 200 cos tam i będzie pieknie :)

# Rysio

03.09.2020 06:06

Zmieniły się nawyki i ludziom nie chce się juz jeździć na zakupy za miasto. Nie chce się takze biegac pustymi galeriami do marketu zlokalizowanego na jej koncu gdzie aby kupić mleko i jajko trzeba przebiec kolejne dzisiątki metrów.

# Iwo

03.09.2020 06:25

Piszesz prawdę Rysio. Mnie się niedobrze robiło jak miałam jeszcze po pracy latać po tak dużym sklepie, zeby kupić kilka rzeczy.
Na Żoliborzu mam mniejsze Auchan , mam po drodze kilka Biedronek. Są dobrze zlokalizowane i mniejsze no i sklepik osiedlowy gdzie ceny są już takie same jak w Tesco.
Inne sklepy wyparły Tesco

REKLAMA

# zibi

03.09.2020 17:10

Rada Warszawy migiem powinna zmienić plan miejscowy dla terenu po Tesco Połczyńska. Tam powinno być osiedle mieszkaniowe aby wykorzystać stację metra Karolin, która na chwilę obecną planowana jest w rejonie gdzie występuje tylko sporadyczna zabudowa magazynowo-usługowa. Być może w tym kierunku zostanie opracowane Studium. Dobrym rozwiązaniem byłby też market budowlany - po sąsiedzku w Ursusie buduje się 20 000 osiedle, a co za tym idzie będzie ogromny popyt na materiały wykończeniowe.

# Kielnia

03.09.2020 22:23

#zibi napisał(a) 03.09.2020 17:10
Dobrym rozwiązaniem byłby też market budowlany
Przecież tam już jest - Bricoman.

# Ssyk

04.09.2020 18:16

Zburzyć i posadzić drzewa, dużo drzew, staw po środku i ławeczki.

REKLAMA

# do Bemowiaka

10.09.2020 12:30

#Bemowiak spamujesz pod każdym postem dotyczącym Tesco. I uparłeś się na Tesco Górczewska akurat. Przypadek? Nie sądzę. Przedstawiciel jakiegoś dewelopera? Najlepuej zabudować wszystko na ścisk bo przecież teren pod tesco to łakomy kąsek. A ja akurat Tesco lubię. Nie chcesz nie korzystaj.

# Xxx

07.11.2020 11:59

Bemowiak słoik.

# Simon_Harrison

23.01.2021 15:37

Tesco na Górczewskiej to bardzo dobrze położony sklep o optymalnej wielości dobrze zaopatrzony. Dodatkowo na aplikację dzięki której zakupy robi się szybciej.
Bardzo żałuję że idzie pod nóż. Najlepsze miejsce do robienia większych weekendowych zakupów. szkoda że zamykają.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA