REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

zamienniki tuszy do drukarki

# nikos

29.06.2017 13:55

Gdzie kupujecie zamienniki do drukarki? Jakie będą dobre do brothera j105?

# grenton

15.07.2017 08:40

w kwestii zamienników polecam Ci sklep DobreTonery.pl, dlaczego? A no przede wszystkim z tego względu, że w ofercie posiadają dobre jakosciowo zamienniki (do brothera j105 tez) + sa juz od kilku dobrych lat na rynku co daje dodatkowa gwarancje jakosci. Sam kupuje i jestem zadowolony :)

# querson

19.07.2017 10:35

Faktycznie DobreTonery to sklep na poziomie. Nie słyszałem o nim wcześniej, ale w poniedziałek zamówiłem zamienniki we wtorek po południu były już u mnie. Po przetestowaniu moge stwierdzic, ze grenton ma racje - ten sklep to gwarancja jakości :)

REKLAMA

# mezoren

20.07.2017 13:28

Dawniej kupowałem z allegro zamienniki, ale dobretonery.pl ma lepsza oferte i wiekszy wybor. Zdecydowanie polecam ten sklep.

# szmata szeptana

20.07.2017 13:38

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

# jurij

28.07.2017 11:09

Poszukaj sobie zamienników Actis, drukuję na nich już dosyc długo i nic się złego nie dzieje, nie rozmazują się ani nie blakną, cena też ok

REKLAMA

 krzysio7

28.07.2017 19:17

ja nie kupuję wcale, bo mi te zamienniki nigdy nie działają...

# Artur Janowski

05.08.2017 17:13

Szeroką ofertę tuszy do drukarek możemy znaleźć w ofercie Inkhouse http://www.inkhouse.pl . Znajdziemy tam nie tylko tusze do Brother DCP J552DW, ale również tonery do innych, najpopularniejszych modeli drukarek zarówno oryginalne jak i zamienniki. Wybór jest tam bardzo duży, a ceny naprawdę przystępne i można być pewnym szybkiej realizacji zamówień:)

# Niko

17.08.2017 11:32

Mi zawsze działają. trzeba kupować po prostu takie przeznaczone do twojego modelu drukarki :) ja zawsze kupuje tam gdzie najtaniej, czyli z https://dobretonery.pl/ i zawsze drukuję w dobrej jaokści

REKLAMA

# szmata szeptana

17.08.2017 13:03

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# kruzzy

21.08.2017 10:59

zakupiłem zamienniki z DobreTonery.pl zgodnie z poleceniem i tak jak piszesz nie zawiodłem się ani trochę. Mam już jakiś czas i nic nie zaschło, a jakość druku nadal pozostaje dobra. Samo to, że płacę o wiele mniej niż za oryginały jest bardzo pocieszające :D

# szmata szeptana

21.08.2017 11:43

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break