REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# moniczak

15.03.2016 11:57

Park zbombardowany psimi kupami. Finalnie po deszczu jest niezły fetor. Obrażamy się, że nam się zarzuca ciemnotę i zacofanie na tle innych krajów europejskich ale powiedzmy sobie szczerze: zachowania właścicieli piesków pokazują, że w tej kwestii Eropy nie dościgniemy, a nasze dzieci na kocyku przy osiedlowym trawniczku nie będą się bawiły :D:D:D:D

# maris

15.03.2016 12:00

Drodzy właściciele psów, proszę zbierajcie kupki po swoich pupilkach, niezaleznie od tego, gdzie z nimi wychodzicie.

# Radu

15.03.2016 12:09

Witam,
Psie kupy to zmora, byłem z dzieckiem w niedziele na spacerze w parku i co? Oczywiście wlazło w kupę, porażka!!! Ludzie z psami opamiętajcie się, sprzątajcie po swoich czworonogach!!!! A straż miejska mogłaby czasem ruszyć d..ę i wsadzić parę mandatów niereformowalnym.

REKLAMA

# One

15.03.2016 12:31

@Radu, @moniczak
Nie mieszkam w okolicy opisywanego parku, ale mam pod domem inny, gdzie przychodzi masa psow. Tak ja, jak i moi znajomi z psami, wszyscy sprzatamy po swoich psiakach. Oczywiscie sa osoby, ktore uwazaja schylenie sie i podniesienie kupy za cos ponizej swojej godnosci, ale jednak coraz wiecej wlascicieli to robi. Widywalem nieraz za to mamy, ktore krzycza na wlascicieli psow, ze nie sprzataja kup, a same "zalatwiaja" swoje dzieci przy krzakach obok placu zabaw. Oczywiscie nie przyjdzie im nawet do glowy, ze kupe dziecka i zuzyte do jego oczyszczenia wilgotne husteczki wypadaloby sprzatnac. Tak wiec nie uogolniajmy, ze psy i ich wlasciciele to zmora, bo czarne owce znajda sie wszedzie :)

# Ona

15.03.2016 13:11

Ja po swoim piesku sprzatam i niby gdzie ja mam z nim chodzic na spacer na autostrade skoro do parku nie można? Lepiej niech się ktos zajmie tymi co pija w parku i zotawiaja górę butelek ,puszek i innych śmieci a nie przyczeppiliscie się zwierzaków

# tadeo.n

15.03.2016 13:14

a kimże był/jest ów Strumykow, że piszecie "w parku Strumykowa"?

REKLAMA

# fft

15.03.2016 13:43

Kim był Strumykow?

# waldes

15.03.2016 14:55

A ja mam chomika!

# buldog

15.03.2016 15:17

Caly park jest powiem po imieniu zasrany przede wszystkim przez yntelygencje z Osiedla pod Debami. Prym wiedzie kobieta z 4 psami która dziennie pozostawia 8 gowien. A później yntelygencja spaceruje zasranymi alejkami. Fetor wielki. Ale co się dziwic psy na wsi sraja i pod progiem chałupy.

REKLAMA

# Internetow

15.03.2016 17:04

@tadeo.n , @fft - Strumykow był radzieckim agronomem. Jego teściem był niejaki Wołow.

# lechu

15.03.2016 20:59

ostatnio od strony swiatowida 60c nie tylko psy ale i samochody, tu jest super parking. zastanawiam się kiedy wadą na górkę

# kiler3

15.03.2016 23:20

Woroniczow, Komarow i Strumykow ..

REKLAMA

 lkan

15.03.2016 23:56

Też mi nowina. W rezerwacie Lasku Bielańskiego psy są zjawiskiem nagminnym i to bez kagańca i smyczy. Regulamin też wisi, a nawet - dla analfabetów -znak z przekreślonym psem.

# Elżbieta Świtalska - radna

16.03.2016 08:55

Składam regularnie pisma z poparciem mieszkańców, z wnioskiem by umożliwić wchodzenie do parku z psami, niestety dotychczas bezskutecznie . Dlaczego to ma sens? Jeśli regulamin będzie przewidywał obecność psów w parku, to będzie można również wystąpić o montaż psich stacji bazowych z torebkami na odchody, a tak nie można, gdyż w teori w parku psów nie ma. Bareja! Ciekawostka: do parku równieżnież nie można wjeżdżać rowerami :)

# drugastrona

16.03.2016 11:51

#Ona napisał(a) 15.03.2016 13:11
Ja po swoim piesku sprzatam i niby gdzie ja mam z nim chodzic na spacer na autostrade skoro do parku nie można? Lepiej niech się ktos zajmie tymi co pija w parku i zotawiaja górę butelek ,puszek i innych śmieci a nie przyczeppiliscie się zwierzaków

Gdzie masz chodzić? Masz ogromny teren między pętlą tramwajową, Światowida a Strumykową. Masz ogromny teren między Światowida, Myśliborską, Ceramiczną, a Ćmielowską. W parku na Ceramicznej masz specjalny wybieg dla psów. Masz ogromny teren między Świderską, wałem a Maciejewskiego. Naprawdę, pisanie, że jedynym miejscem do wyjścia z psem jest park na Strumykowej to jakaś kpina z intelektu mieszkańców osiedla.
A swoją drogą śmieciami też należałoby się zająć. Przede wszystkim dać większe pojemniki i je częściej opróżniać. Ale na ten temat wypowiadaj się pod artykułem o śmieceniu.

REKLAMA

# Pies

16.03.2016 12:01

Mam pytanie to z psami nie można isc ta glowna aleja , która prowadzi do Osiedla pod Debami .

# kot

16.03.2016 12:04

Nie można - to teren parku, musisz obejść Osiedle i wejść od strony Galerii - przecież wisi regulamin.

# tss

17.03.2016 21:29

wole góre butelek po piwie niż ukryte w trawie kupy.

REKLAMA

# mieszkaniec00

14.04.2016 23:15

To jakieś jaja. A góry śmieci w innych miejscach zielonych na Tarchominie dzieciom nie przeszkadzają?? Czasem mam wrażenie że mieszkańcy tej dzielnicy, wynoszą śmieci wszedzie po parkach tylko nie na właściwe miejsce. Mam gdzieś czyjeś dzieci tak jak rodzice tych dzieci maja gdzieś mnie wywalając śmieci gdzie popadnie. Na parku pod blokiem zieleń na Tarchominie się nie kończy a gdzie się nie ruszy człowiek to śmieci.

# KUPA pod KOCYKIEM

20.05.2016 23:03

#Ona napisał(a) 15.03.2016 13:11
Ja po swoim piesku sprzatam i niby gdzie ja mam z nim chodzic na spacer na autostrade skoro do parku nie można? Lepiej niech się ktos zajmie tymi co pija w parku i zotawiaja górę butelek ,puszek i innych śmieci a nie przyczeppiliscie się zwierzaków
Przepraszam bardzo, chce Pani mieć pieska? Niech Pani chodzi tam gdzie można. Bo albo to będzie park (czytaj: wychodek) dla piesków albo dla rodziców z dziećmi.
Podobnie problemy są w Parku Henrykowskim. Mimo, że jest z boku mały wybieg tylko dla psów, ludzie chodzą z pupilami po całym parku, a następnie wieczorową porą ludzie w letnie weekendy przychodzą z kocykami na trawę, oglądać seanse filmowe. Wspaniałe połączenie! Rano kupka pieska, wieczorem, po omacku kocyk i oglądanie na łonie przyrody.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy