REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zajęcia dla dzieci w Warszawie

# Margaretka222

27.09.2017 21:31

Gdzie posyłacie dzieciaki na zajecia dodatkowe i na jakie? Szukam czegoś ciekawego dla 5 latka i 8 latka

# klopotliwababa

27.09.2017 23:56

Dziewczynka czy chłopczyk?

# iks

28.09.2017 11:30

Polecam warsztaty naukowe dla dzieci Junior Odkrywca. Eksperymenty z chemii, biologii, fizyki. Super zabawa a jednocześnie ogromna dawka wiedzy. Na stronie można znaleźć lokalizacje w Warszawie i zapisać: www.juniorodkrywca.pl

REKLAMA

# syfffiasta reklama

28.09.2017 11:45

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# luuuu

28.09.2017 12:38

w domach kultury poszukaj

# MamaJulki

28.09.2017 12:51

Akademia Mądrego Dziecka jeszcze na Nowogrodzkiej jest - dla przedszkolaków i dla szkolniaków. Moja Jula chodzi od zeszłego roku, rok temu Zajaczek pisał do nich listy teraz chodzi Bezludną Wyspe i poznaje rózne kontynenty i ludzi. Zakochana w tych zajeciach , z ksiazeczkami sie nie rozstaje i bardzo się ośmieliła w kontaktach z innymi dziećmi. Dla mnie nie zmarnowane pieniądze i dobrze spożytkowany czas

REKLAMA

# syfiasssta reklama

28.09.2017 13:03

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

 Olaaa90

28.09.2017 13:14

Polecam zapisanie dziecka na treningi. Coś, co lubi, sporty walki, balet... Ja jak szukałam dla Oliwki ćwiczeń gimnastycznych, to trafiłam na tę wyszukiwarkę: lepszytrener.pl/trening-funkcjonalny
To największa baza trenerów i instruktorów w Polsce :)

# syfiasttta reklama

28.09.2017 13:20

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..... ..

REKLAMA

# iks

28.09.2017 14:10

#syfiasttta reklama można wiedzieć po co zaśmiecasz ten wątek? jak ci się nie podoba to tu nie wchodź i daj innym porozmawiać

# ikspier

28.09.2017 14:29

rozmawiać możesz, ale po co piszesz sam ze sobą, zachwalając badziewiaste firmy i produkty ?

# iks

28.09.2017 14:33

#ikspier nie wiem człowieku o co ci chodzi, sam ze sobą jak widać to piszesz raczej ty pod różnymi nickami, ja poleciłem #Margaretka222 warsztaty na które chodzi moja córka i tyle, ty poza spamowaniem nie poleciłeś narazie niczego

REKLAMA

# takimaki

28.09.2017 14:39

a ja polecam lody z McDonalds - pyszne mniammmm
http://mcdonalds.pl

# Marjola

14.08.2019 13:43

Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.

 pawełtrzask6

16.08.2019 20:15

Witam, polecam prywatną szkołę która mieści się na warszawskim Wilanowie na ul. Krolewicza Jakuba 69 jest to szkoła EDISON profesjonalna kadra oraz super program, dzieciaki po kilku miesiącach mówią chętnie w języku angielskim polecam

# Zaciekawiona

27.08.2019 19:59

#Marjola napisał(a) 14.08.2019 13:43
Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.

Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?

# wra1

01.09.2019 11:21

mega fajną ofertę ma szkolka www.football-kids.com

# Mariolaa

05.09.2019 15:05

Moja córka niedawno ukończyła kurs w akademii szybkiego czytania edu w Warszawie. Od zawsze wymigiwała się od czytania bo sprawiało jej to wiele problemów. Teraz wiem że ten kurs był dobrym pomysłem. Wieczorami zamiast oglądać telewizję bierze książkę i czyta. Kiedyś był to niespotykany widok :)

# Marjola

09.09.2019 22:00

#Zaciekawiona napisał(a) 27.08.2019 19:59
Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?

Jak jesteś ciekawa to jutro jeszcze STEP ma dni otwarte na prostej, można iść i się doinformować. Z mojej strony mogę Ci powiedzieć że dla takich trochę starszych dzieci mają Małą Akademię Komputerową, taki już trochę poważniejszy kurs z programowaniem, robotyką, modelowaniem 3D, obróbką zdjęć itp. Teraz chyba nawet mają go w promocji -15%.

# Alala

01.10.2019 09:07

Ja polecam Akademię STEP, nasze odkrycie wakacji i sposób na nudę, teraz córka została zapisana do Akademii Twórców Gier i będzie programować :)

# Anastazja123

28.10.2019 15:19

My uwielbiamy Toddler British Centre, chodzimy tam zajęcia z angielskiego od kilku lat i bardzo sobie chwalę te szkołe. Dzieciom też się podoba, to najważniejsze. Na pewno w Warszawie też są jakieś dobre szkoły a jak nie, to warto przedzwonić do Toddlera, może doradzą coś fajnego

# mat51

21.01.2020 14:29

my od jakiegoś czasu uczestniczymy w warsztatach w laboratorium dla dzieci u www.fulleren.pl, polecam!

# mart6qq

21.02.2020 14:08

Polecam mega fajną szkółkę piłkarską z Warszawy www.football-kids.com
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe