REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zaćma/Jaska

# Magdalena25

04.01.2019 16:23

Wiecie gdzie w Warszawie najlepiej leczyć Jaskrę lub zaćmę?

# porque si

04.01.2019 21:41

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
zaćma ? tylko czechy!!!!!!!!!!!!!!!!

# Kuba67

10.01.2019 15:14

Mój dziadek był u mgr Weroniki Leszczyńskiej na operacji zaćmy i bardzo był zadowolony z przebiegu zabiegu. Niedawno była również u niej babcia i także była zadowolona

REKLAMA

# sciema

11.01.2019 12:24

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Ania7

11.01.2019 13:17

Byłam na operacji zaćmy u dr Piotra Woźniaka. Sam zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji

# reer

13.01.2019 13:42

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# Morakowska

14.01.2019 11:10

Jak dla mnie najlepszym okulistą jest dr Ambroziak. Poleciłam ją mojej mamie która miała zaćmę i również jest zadowolona z pani doktor

# spammiik

14.01.2019 11:19

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Kamiola

15.01.2019 13:26

Dr Joanna Gołębiewska - polecam z całego serca. Przeprowadza dokładne badania, doradza pacjętowi - a operacja zaćmy to praktycznie czysta przyjemnośc z tak miłą osobą

REKLAMA

# albatross

15.01.2019 14:47

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Zuzxa

29.06.2020 08:17

Zaćmę najlepiej jak najszybciej usunąć!! Ja to zrobiłam w klinice Dr Nowosielska, gdzie dodatkowo zaoferowali mi wybór soczewki (dzięki temu mój wzrok się poprawił. Na NFZ tak nie robią).

# Ha77a

31.03.2021 21:48

Zaćmę można usunąć bezboleśnie i w kilkanaście minut. Ja miałam zabieg fakoemulsyfikacji w https://instytutoka.pl/, gdzie usunięto chorą soczewkę i wczepiono sztuczną. Problem zniknął:)

REKLAMA

# Gabrielle

04.05.2021 13:04

Usuń czym prędzej są nawet https://zacma-nfz.pl/ koleżanka robiła w Cieszynie czeskim i bardzo zadowolona. Wreszcie może normalnie widzieć i nic ją nie boli. Wcześniej było już bardzo źle...

# Anna88

29.08.2021 13:03

jeśli chodzi o klinikę to polecam pomyśleć też o klinice np o warszawskiej Optegrze. Są tutaj bardzo dobrzy i profesjonalni lekarze.

# Tunia

26.08.2022 13:54

Sprawdź sobie możliwości lecznia w Warszawskim Szpitalu Okulistycznym https://www.wszo.pl/ moja mama usuwała tam zaćmę pół roku temu, jest bardzo zadowolona z rezultatu i opieki lekarskiej.

REKLAMA

# Julita404

04.10.2022 08:39

Mój dziadek miał usuwaną zaćmę trzy miesiące temu w Warszawskim Szpitalu Okulistycznym. Wybraliśmy to miejsce ze względu na doświadczenie jakie maja okuliści z tej Kliniki. I faktycznie miał doskonałą opiekę specjalisty od retinopatii, a sam zabieg to formalność. Tego samego dnia zabraliśmy dziadka do domu. Wzrok oczywiście się polepszył, choć przy towarzyszącej cukrzycy trzeba mieć świadomość, że nie bedzie w 100% idealnie. Ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break