REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zabawki

# iwo-tomas

30.11.2003 21:01

czy może ktoś z forumowiczów ma kota" interaktywnego" ,i czy żeczywiście warto wydać sporą kasę na tę zabawkę . Moja córka marzy o kocie, ale w domu mam alergików i zwierzątko żywe odpada.

# Duśka

01.12.2003 14:08

Nigdy nie kupuj zabawki interaktywnej zamiast żywego zwierzaka. Lepiej kup przytulankę zwierzaka. Te udajace żywe, kręcące głową, gadające bzdury zabaweczki to jedno wielkie wyciąganie kasy z twojej kieszeni. Mam dwoje dzieci to wiem co mówię. W usta pluszaka wsadzą sobie dzieci taki tekst jaki będąc chciały, a nie mechanicznie powtarzane bzdury. Widzę jak moje po wielu różnych zabawkach wciąż wracają do zwykłych przymilnych pluszaków. Polecam ze szczerego serca. Nie ulegaj modom. Duśka

# Inter

01.12.2003 18:53

ale interaktywny kotek to prawie jak żywy......trochę się pobawi i rzuci, ale ile będzie radochy!!!!!!

REKLAMA

# jagoda11

01.04.2021 16:18

Może coś bardziej rozrywkowego i pobudzającego wyobraźnię. Moje dzieciaki lubią zabawki Super Things. Pół roku temu kupiłam im fajny zestaw ze sklepu https://neduo.pl/super-zings i do dzisiaj mają sporo radochy z tych zabawek. Fajne są, sama kiedyś z nimi w to się bawiłam. Myślę, że spokojnie możesz takie zabawki kupic ;) Jeśli chodzi o konkretny zestaw to moje dzieci mają ten Box z 50 sztukami.

 Karola12

02.04.2021 07:39

A jakie zabawki można kupić dla niemowlaka? Idziemy w święta do znajomych i nie mam pojęcia co kupić...?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe