REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# TUQtafon

08.04.2021 10:01

Oho! TUStolica usypia czujnosc. Odciaga uwage od deweloperskiego szamba ktore chce przykryc.
Posypia sie mandaty na psy - zobaczycie.

# dfgddgr

08.04.2021 10:06

A ja niestety jestem za tym, żeby psy na terenie miasta chodziły wyłącznie na smyczy. Niestety, bo szkoda mi zwierząt, ale głupota właścicieli doprowadza do a) nieszczęść i b) ograniczonej swobody osób w pobliżu. Mieszkam na obrzeżach Warszawy, zabudowa raczej jednorodzinna. Właściciele nie kontrolują swoich psów, które swobodnie wchodzą i wychodzą poza teren posiadłości. Jeśli pies jest bardziej przywiązany do swojego terenu, przejechanie rowerem obok graniczy z cudem a i samochodem trzeba uważać, żeby psa nie potrącić. Dodatkowo lata zaniedbań doprowadziły, że "dzikich" psów też jest trochę. Zwracanie uwagi nic nie daje, zawiadomienie straży miejskiej nie skutkuje żadnymi konsekwencjami.

# Światowiec

08.04.2021 13:13

Problemy pierwszego świata...

REKLAMA

# Marian

08.04.2021 17:53

A ja czekam na inicjatywę mędrców z MJN że żeby posiadać psa trzeba miec dla niego prywatny wybieg tak jak swoj parking dla samochodu.

# Hau!

09.04.2021 09:36

#Marian napisał(a) 08.04.2021 17:53
A ja czekam na inicjatywę mędrców z MJN że żeby posiadać psa trzeba miec dla niego prywatny wybieg tak jak swoj parking dla samochodu.
W przypadku szczególnie agresywnych osobników (chodzi zarówno o psy jak i ich właścicieli) taki wymóg byłby uzasadniony.

 millionreasons

09.04.2021 13:57

To akurat nie byłby zły pomysł

REKLAMA

 daroo

10.04.2021 05:58

A co byloby w tym zlegom, bo tak naprawde do konca nie rozumiem? Wydaje mi sie, ze wlascicielem powinni wychodzic ze swoimi psami na smyczy. Nieraz spotkalem sie z taka sytuacja, ze wlasciciel nie do konca mogl zapanowac nad swoim czworonogiem. A nie wszyscy ludzie lubia zwierzeta. Inni natomiast boja sie psow. Wydaje mi sie zatem, ze jest to naprawde sensowny pomysl

# Kropka2

10.04.2021 16:24

A czy pies nie potrzebuje ruchu ?
Wolności ?
Zabawy z innymi psami ?
W jakiś sposób miałoby to wyglądać na smyczy ???
Na smyczy chodzi się po chodniku, ale park / plaza / las to inna sprawa.
Mam wrażenie, że komentarze piszą osoby, które nie posiadają zwierząt. Nie rozumieją ich potrzeb.
W takim razie tak samo powinno być w przypadku dzieci - nie każdy rodzic jest w stanie zapanować nad swoim dzieckiem. Stawarzaja zagrożenie na ścieżkach rowerowych, krzyczą, brudzą itp.

# Adaaaaaa

31.05.2021 02:26

Obrońcy psów porównujący psy do dzieci... ile pieniędzy wasze psy odprowadzą w podatkach po walnięciu 10000 kup na wspólny trawnik?
Dzieci kupy na trwanik nie walą, a płacić podatki, ZUSy itp będą
Za dużo mamy psów w mieście, to jest uciążliwe.
Psy jedzą mięso - obciążają tym planetę.
Hodowle psów prowadzą do nadużyć i wynaturzeń.
nie masz gospodarstwa? nie jesteś pasterzem? odpuść psa człowieku.

REKLAMA

# Krystyna K

26.06.2023 00:57

Mam psa, mieszkam na Ursynowie i stanowczo protestuję przeciwko wyprowadzaniu psów bez smyczy a w przypadku ras agresywnych w kagancu. Po pierwsze, z przestrzeni publicznej korzystają nie tylko właściciele psów i ich pupile, ale także inni ludzie, inne psy. Non stop dochodzi do sytuacji, ze podbiega do mojego psa inny, bez smyczy i grozi to agresja. Jakim prawem ktoś pozbawia mnie komfortu spokojnego spaceru??? Podobnie zdarzają się sytuacje podbiegania szczekających psów do ludzi. To fikcja, ze właściciele kontrolują psy!!! Od puszczania psów luzem są wybiegi dla psow, nie parki, nie chodniki, do cholery!

 majsterro

29.06.2023 04:14

Nie mam psa, dlatego nie wiem dokładnie, jak wyglądają przepisy w tym temacie. Wiem jednak, że niektóre psy powinny chodzić na smyczy. Nie mówię o tych małych pieskach, które i tak nie zrobią człowiekowi żadnej krzywdy. Mowa o wielkich psach, które czasami biegają bez smyczy, a jak warkną, to człowiekowi serce szybciej zaczyna bić.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy