REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 Taltos

11.05.2018 09:58

Most powinien powstać w wersji lokalnej: po 1 pasie dla osobówek w obie strony, wspólny tram-bus pas i ścieżki rowerowe oraz chodniki po obu stronach. I wystarczyłoby w zupełności

# Buhollllz

11.05.2018 20:34

Tam powinni zrobić tranzyt po 3 pasy w każdym kierunku, trzeba jakoś przemieszczać się między dzielnicami. W sumie Białołęka to taki zaścianek

# Rafał Wodzicki

12.05.2018 18:28

Poziom tych rozważań musi przerażać. Most śliwicki (Krasińskiego-Budowlana) musi powstać, bo każda bariera w mieście musi być pokonywalna. Ta, jest bariera rzeczno-drogowo-kolejowa, zupełnie deformująca miasto. i ustawiająca Targówek w absurdalnym położeniu. Zresztą dotyczy to i innych dzielnic, które są przecież w siatce ulic. Ludzie postronni niekoniecznie muszą rozumieć ten problem, rozpatrywany wg kryteriów czy ja chcę czy nie chcę. Podkreślam, że ulica Krasińskiego była projektowana tak, by ten most był - wzdłuż muru cmentarza. Obecnie tylko się wykorzystuje zły rozwój miasta przez kilkadziesiąt lat i opóźnienia. Napisałem na ten temat dużo.

REKLAMA

# asd

13.05.2018 11:24

"szersze ulice i dodatkowe mosty tylko spotęgują korki" jakieś głębsze rozumowanie stoi za tym?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe