REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zdegustowany

20.01.2022 20:25

Wyprzedaż śmieci na korytarzu centrum handlowego. Niżej już ta półmartwa galeria nie mogła upaść.

# ŚWIATOWIDA

21.01.2022 15:07

Marketing tej galerii jest na poziomie przedszkola. I to miało być prestiżowe miejsce na mapie handlowej warszawy. Powinni zrobić targi elektrośmieci. Traktują Tarchomin i mieszkańców jak ludy pierwotne co dla kolorowych paciorków przyjdą i będą się cieszyć. ZERO POMYSŁÓW I POZIOM SZORUJĄCY DNO.

# Jegor Lietow

21.01.2022 18:02

A ja uważam że to bardzo dobry pomysł. Chętnie przyjdę. Takie "starocie" mają swoją historię i duszę, a i często trafi się coś okazyjnego do kupienia. Rozumiem, że to się nie podoba nowobogackim warszawiakom z awansu społecznego, którzy wyrzucają do śmieci jeszcze dobre rzeczy i muszą mieć wszystko nowe i błyszczące, bo używane to obciach, ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie

REKLAMA

# poilop

21.01.2022 19:22

#ŚWIATOWIDA napisał(a) 21.01.2022 15:07
Traktują Tarchomin i mieszkańców jak ludy pierwotne co dla kolorowych paciorków przyjdą

Każdemu wedle potrzeb i osiągnięć.

# Bbb

22.01.2022 10:11

A ja jako rodowita Warszawianka zakochana jestem w galerii północnej...cale Zycie mieszkałam przy rondzie Daszyńskiego ....to czym się podniecają przyjezdni tzn Złotymi czy Arkadia ..nas warszawiaków przytłacza ..ja czuje się bardzo dobrze w galerii północnej...niedługo tam mieszkanie kupuje...przestrzeń...oddech i mało ludzi....dla mnie bomba..
A co do wyprzedaży garażowej....super pomysł...nikogo nikt nie zmusza :):) Basia l.47:):):)

# loloooo

22.01.2022 12:01

Jajebbiu, przenosi się pod Czajkę, bo zakochała się w podupadłym centrum handlowym XD

REKLAMA

# STOP ZVID

23.01.2022 16:36

Nikt normalny tam nie przyjdzie, rzygać się chce od tych zamaskowanych mord.

# Parzystoniekopytne

24.01.2022 22:41

Czy tak jak na Kole, tam też będzie można kupić stare rozklapane buty "z duszą"?

# loloooo

24.01.2022 23:03

#Parzystoniekopytne napisał(a) 24.01.2022 22:41
Czy tak jak na Kole, tam też będzie można kupić stare rozklapane buty "z duszą"?

Mydło i powidło, wózek inwalidzki i słoik z powietrzem z czajki.

REKLAMA

# Nicki

04.02.2022 23:20

#loloooo napisał(a) 22.01.2022 12:01
Jajebbiu, przenosi się pod Czajkę, bo zakochała się w podupadłym centrum handlowym XD
Po twoim niskim poziomie wypowiedzi, stwierdzam "gimbaze", albo co gorsze "podbazę". To że w tym centrum nie chodzisz pół godziny z tacą jedzenia bo nie ma wolnych miejsc, albo nie ocierasz się tyłkiem o jaja drugiego kolesia stojąc w ścisku to tylko świadczy o tym że centrum jest największe od innych. Byłem tam i nic nie podupada. Pomysł z wyprzedażą fajny, coś nowego może nawet w stylu amerykańskich yard sale.

# Olka

24.04.2022 16:52

Idealne dla biedaków i patoli z tarchobiedoty
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024