REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wyprawka - art. plastyczne

# Marynika

06.07.2022 14:43

Gdzie zamawiacie on line wyprawki do szkoły, artykuły plastyczne i plecaki? Jakieś polkecane firmy? Wolałabym to zrobić on line bo stacjonarnie to ogrom czasu i nie zawsze wszystko jest.

# Katka

26.07.2022 16:52

Można zamówić w różnych miejscach. Ja zamawiałam ze strony szkoloteka.pl, ale ogrom jest też w innych miejscach. Z firm które się u nas sprawdziły to nieźle wyszła ASTRA.

# Franek Jóźwiak

26.07.2022 17:44

W tych czasach ciężko kupić wszystko w jednym miejscu.
Ja np jak wyposażałem swój salon miałem duży problem ze znalezieniem ozdób świątecznych i jedyne co przyszło mi z pomocą to indywidualne realizacje takie jak tu:
https://www.tajemniczyogrod-sklep.pl/Swiateczna-kraina-cterms-pol-38.html

REKLAMA

# wiolla

26.07.2022 17:51

Moim zdaniem najlepsza jest Astra, od lat kupuję ich artykuły plastyczne, plecaki też mają, piórniki, worki na obuwie, zeszyty, pióra, długopisy, kredki itp. Wszystko co potrzeba znajdziesz na przykład na szkoloteka.pl

# Nitka

05.10.2022 16:10

Teraz najwygodniej on line ale i w sklepach nie brakuje. Chyba bardziej jest właśnie istotna sama marka, u mnie też astra, ale dlatego że nie dość że jakościowe to mają duży wybór pastelowych rzeczy. Dziewczyny uwielbiają pastelowe :)

# Helena

25.10.2022 13:57

Moja ma pastelowe kredki, pastelową modelinę, chyba farby też, jesli mnie pamięć nie myli. Wszystko z astry, mają tez takie gotowe zestawy artystyczne, wydaje mi się, że widziałam tam własnie zestaw pastelowy i neonowy

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy