REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wypadek

# vir

20.01.2006 10:32

to przykre ze 4 niewinne osoby musiały zginąć przez bezmyslnosc kierowcy :((

# we

20.01.2006 11:44

po co piszesz o tym? chciałeś mieć swojego posta na forum?

# Kazik

20.01.2006 12:28

Trzeba o glupocie pisać. Jeżeli tylko jedno życie da się uratować przed śmiercią zadaną prez piratów drogowych to warto pisać.

REKLAMA

# Zibis

20.01.2006 14:48

Tia... Już 5 ofiara tego pirata umarła. Słyszałem w radio.

# Prawdziwy mieszczuch

21.01.2006 14:45

A ja na własne gały widziałem wypadek- z szokowałem się ale prawda jest taka że gdyby nie wiochmeny z Tłuszcza i innych gównianie nazywajacych się wioseczek, sterydy i dresiaże wszelkiej maści jezdzili jak przystało to wypadku by nie było. tu apel do was drogie wiejskie ciemniaki o przestzeganie dozwolonej prędkosci i nie dodawania gazu na pasach!

# dziennik

23.01.2006 16:00

wiem kto to uczyni ten dramatyczny wypadek w dniu 20.01 o godzinie 6:45 nasz Zespol byl poinformowany i pierwszy dojechal nie liczac strazy pozarnej ten desperat jechal do pracy do marek. Obecne przebywa w szpitalu brodnowskim, tam rodzinny tragicznie zmarlych szykowaly szturm o godzinie 19:00,aby w odpowiedni sposob ukarac kata ich najblizszych. Niestety policjanci jak zwykle bronili winnych i niedali dojsc do glosu porzadnym obywatelom.
Policja obronila winnego dajac prawdopodobnie mu wiezienie na bialolece na 8 lat z 5 metrowa klatka i TV

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break