REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wyniki naszych kandydatów

# Zwolennik

28.09.2005 01:10

Ponieważ nikt nie podał, a wypadałoby wiedzieć po takich dyskusjach jak wypadli w liczbach nasi kandydaci (białołęccy) to podaję za PKW:
Mierzejewska 1165
Stańczyk 935
Kaznowski 1261
Przybylski 101
Garłowski (dawniej SLD dziś Socjaldemokracja) 37
Zawiślak (na senatora z P.Przyjaciół Shreka) 33812

# sceptyk

28.09.2005 02:37

no i co z tego wynika?

# siekierka kurpiowska

28.09.2005 10:04

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że w dzielnicach gdzie mieszka dużo osób "nowych" w Warszawie, energicznych i może bardziej przedsiębiorczych zdecydowanie wygrało PO. ( patrz między innymi Białołęka). Problem, że większość ludzi woli bylejakość ochrony państwa, niż samodzielne decydowanie o swoim losie.

REKLAMA

# kOMOROWSKI

28.09.2005 16:12

Jezeli Kaznowski nie dostaje się do parlamentu z dzielnicy w której PO MA TAKA PRZEWAGĘ TO NAPEWNO ZASZKODZIŁ MU SMOCZYŃSKI ZE SWOIM KONIUKTURALNYM POPARCIEM.JEŻELI NADAL CHŁOPAKI TAK BEDĄ PŁYNĄC TO OBAJ SIE ZATOPIĄ ALBO SMOK ZATOPI PO. CHYBA MŁODZI Z PO POWINNI SIE ZASTANOWIĆ CZY NIE WARTO ODSTAWIĆ OBU PANÓW

# wyborca

28.09.2005 16:28

Obu nie, ale na pewno muszą sie zdecydować na rozwód ze Smokiem i się tego trzymać. To musi byc jasne dla wyborców. Smok niby popierał Kaznowskiego, a jaki wynik maił w komisjach na Kobiałce? Przecież Smok juz albo nie panuje nawet nad własną rodziną, albo publicznie głosił dyrdymały, a cichcem rodzinie i sąsiadom zakazał na Jacka glosować.

# komentator

28.09.2005 17:10

Zwróciłbym Państwa uwagę, że pomimo niesnasek wewnątrz PiS, partia ta - licząc razem - zdobyła prawie 2x większe poparcie niż jeden kandydat PO, pan Kaznowski. Więc za radą czyjąś - też nie popadałbym w triumafalizm zbytni...

REKLAMA

# Zwolennik

28.09.2005 19:00

A mnie się wydaje, że czas Jacka Kaznowskiego już minął. Chyba, że to jedyny atut jakim dysponuje PO w Białołęce.

# Piotr Dąbrówka W

29.09.2005 08:52

Komentator poczytaj troche :)
Po miała na Białołęce 36 % a PIS 24 %.
Dzięki Panu agitatorowi Stańczykowi całkiem sensowna kobieta jaką jest Pani Mierzejewska nie została posłanką.

# niezdecydowana

30.09.2005 08:44

STAŃCZYK uwielbia władze.Jak został przewodniczącym to już zupelnie mu odbiło. Jak to jest że współpracujący z sobą ludzie nagle
potrafią wbić nuż w plecy tylko po to aby się wybić? Poznałam paru PISOWCÓW-szukałam pomocy i u pani Mierzejewskiej jej mi udzielono(ale to inna historia) A teraz to koniec...Na pomoc radnych nie ma co liczyć bo oni tylko zbywają ludzi.śmiałam sie jak jeden "pomocnik" agitował tu na forum Stańczyka-że tamten po domach chodził że dał ruże itp.to żałosne

REKLAMA

# polonistka

30.09.2005 09:04

DAł RÓŻE>NÓŻ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024