REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Marian

25.03.2022 15:36

Z tymi autobusami to bzdura. Mogą jeździć przez wyniesione przejścia i skrzyżowania. Patrz Puławy. Wszystkie progi wyspowe niebezpieczne dla osobowych samochodów powinny zostac zamienione na wyniesione. Wtedy dostawczaki, autobusy i ciężarówki też musiałyby zwalniać.

# nnn

25.03.2022 16:30

#Marian napisał(a) 25.03.2022 15:36
Z tymi autobusami to bzdura. Mogą jeździć przez wyniesione przejścia i skrzyżowania. Patrz Puławy. Wszystkie progi wyspowe niebezpieczne dla osobowych samochodów powinny zostac zamienione na wyniesione. Wtedy dostawczaki, autobusy i ciężarówki też musiałyby zwalniać.
Oczywiście, że mogą. Wszystko zależy od konstrukcji progu. Ale takie częste jeżdżenie po progach ciężko obciążonym autobusem powoduje szybsze jego zużycie i wzrost kosztów napraw. Nie wiem jak jest w Puławach, ale wydaje mi się, że w Warszawie autobusy jeżdżą bardziej obciążone.

# Marian

25.03.2022 17:47

#nnn napisał(a) 25.03.2022 16:30
Oczywiście, że mogą. Wszystko zależy od konstrukcji progu. Ale takie częste jeżdżenie po progach ciężko obciążonym autobusem powoduje szybsze jego zużycie i wzrost kosztów napraw. Nie wiem jak jest w Puławach, ale wydaje mi się, że w Warszawie autobusy jeżdżą bardziej obciążone.
Żeby bezpiecznie jeździć przez progi wyspowe ludzie kupuja SUVy z wysokim zawieszeniem a nie małe, nisko zawieszone miejskie samochody. Próg wyspowy po prostu urywa miske olejową w małych samochodach. A duże samochody zupelnie mogą go olać.

REKLAMA

# Arpa61

28.03.2022 07:51

Ścięta jest nie tylko Wronia. Przez wredność komunistów, aby wierni mieli znacznie, znacznie dalej do kościoła OO Redemptorystów ścięto Karolkową. A że w Warszawie rządzi nieprzerwanie komuna, jej kolejne pokolenie, na UŁATWIENIA, CZYLI NORMALNOŚĆ, ze strony czerwonej gangreny nie ma co liczyć. Możemy ich się pozbyć tylko w wyborach, nie siedząc w domu!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA