REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Wynajem sprzętu kosmetycznego

# MarcinM

10.04.2019 11:12

Potrzebuję namiary na firmę która zajmuje się wynajmem sprzętu kosmetycznego w Warszawie

# Gabryjela88

07.05.2019 15:22

Polecam firmę BeautyRent. Indywidualne podejście do tematu, wynajem mają na jasnych zasadach, można sobie oszacować łatwo i bez błędu czy konkretny sprzęt przy danej ilości klientek będzie się kalkulował czy nie. Mi się bardzo opłaca wynajmować HiFu, nikt inny w okolicy nie ma podobnej maszyny, także wszystkie zainteresowane osoby uderzają w pierwszej kolejności do nas.

# młodziutka

29.01.2023 19:47

W sumie to nigdy o takich rozwiązaniach nie słyszałam, ale jeżeli one faktycznie się sprawdzają to jak najbardziej jest to coś ciekawego. Akurat ja staram się jak najwięcej czytać i wiem, że w sieci każdy z nas może znaleźć całą masę przydatnych artykułów. Mi spodobało się to co przeczytałam na stronie https://spokojwglowie.pl/jak-dziala-dermaroller/ i dziś już wiem dokładnie jak działą dermaroller.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break