REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# rybak

02.07.2021 15:45

to już jest przegięcie-- a jak robaka na haczyk wbije to też w zawjasach dno

# A co?!

03.07.2021 11:53

osoby pokrzywdzone niech od razu występują na drogę sądową o olbrzymie odszkodowanie... bogaty ratusz... ma na fanaberie i nonszalancję a nie potrafi zachować strefy bezpieczeństwa danych osobowych... niech płaci... brać najdroższe kancelarie na procent od kwoty odszkodowania...

# Bemowo 2

12.07.2021 05:45

Brać za "łeb ratusz' a Rafała za brak nadzoru !

REKLAMA

# zdegustowany

13.07.2021 12:08

Niech będzie dzień dobry.
Ja wodę do podlewania ogródka biorę z rynny, do picia z oligocenki. Do kąpieli z rury, ale najpierw ja się kąpie, później żona a na końcu 4 dzieciaków. Nieraz babcia jak ma iść do lekarza lub księdza. Wodę po kąpieli przelewam do beczki i używam do prania, to i prądu trochę oszczędzę bo ciepła. Zużyje trochę czystej z rury do płukania. Wodę po praniu z powrotem do wanny to mi starcza do następnego dnia, żeby spłukać klozet. To jest mój sposób na małe opłaty za smieci, choć tak duża rodzina sporo ich produkuje. Czysta ekologia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break