REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Wybory samorządowe 2014 Warszawa Społeczna

# Michał Ducki

05.09.2014 14:21

Witam
Nazywam się Michał Ducki. Jestem kandydatem do Rady Dzielnicy Wola. Nie jestem związany z żadną partią polityczną. Ruch Warszawa Społeczna który reprezentuję walczy o zwrócenie miasta mieszkańcom i oczyszczenie władzy samorządowej z politycznych interesów i rozgrywek.
Zachęcam do głosowania
zapraszam na mojego bloga http://www.michalducki.wordpress.com

# wolalove

08.09.2014 11:15

Gdyby w Norblinie powstało coś na kształt łódzkiej Manufaktury, z zachowaniem klimatu tego miejsca to czemu nie? To spory teren który teraz omija się po prostu. Jest tam teatr i biobazar - gdyby je "wplanować" w tę inwestycję, może jakiś niedzielny targ staroci - nawiązałoby się do historii dzielnicy, a jednocześnie ożywiło to miejsce. Czy można już gdzieś obejrzeć projekt? Przypuszczam, że będą przede wszystkim biurowce i sklepy, które zamierają po 19.00 gdy pracujący tam ludzie jadą do domu. Tak jak jest np. na Pańskiej czy Żelaznej. Szkoda.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024