REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Dariusz

14.01.2016 16:03

Brawo Pani Majchrzak!
Niech pani się nie poddaje tym KARIEROWICZOM!!
Głosowałem na Panią i teraz wiem że to był najlepszy wybór!
Powodzenia i trzymam kciuki!!!

# Oświadczenie Majątkowe Korowaj

14.01.2016 16:08

Trzeba sprawdzić RADNEGO Korowaja wspaniałe oświadczenie majątkowe..
Jak wpisze w google Oświadczenie Majątkowe Korowaj to same ciekawe rzeczy...
Zatrudniony w Białołęckim Ośrodku Kultury? Za 5 tysięcy??
60 tysięcy z fundacji zarobił??
Co za cyniczny człowiek...
Wstyd Panie Korowaj!!
WPISZCIE W GOOGLE:
"OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE KOROWAJ"

# kassa

14.01.2016 16:17

Pani Majchrzak Pani się weźmie za tych wszystkich cynicznych cwaniaczków jak Pan Korowaj..
Kombinatorów...
kasa kasa kasa.....

REKLAMA

# Michal

14.01.2016 16:43

Ludzie czy wy nie widzicie co się dzieje w Polsce - bezprawie a teraz Kaczynski chce poprzez tzw radnych sprzedawczyków przejąć władze w Warszawie zagarniając kolejne Dzielnice. Warszawa może stać się Europejska stolica bezprawia

# Pytanie

14.01.2016 17:06

Czy Wojewoda może unieważnić uchwały RW? Czy może sąd?

# na temat

14.01.2016 17:10

Wojewoda nie może. Wojewoda z PiS może

REKLAMA

# Kieszonkowy adolfik

14.01.2016 18:05

Pisuary metodami adolfa z lat 30 próbują przejąć władzę.

# groszak

14.01.2016 19:49

#Dariusz napisał(a) 14.01.2016 16:03
Brawo Pani Majchrzak!
Niech pani się nie poddaje tym KARIEROWICZOM!!
Głosowałem na Panią i teraz wiem że to był najlepszy wybór!
Powodzenia i trzymam kciuki!!!

Zmień płytę trolliku? Może napisz jak sprawa (g)Roszaka :-)

# groszak

14.01.2016 19:51

#Michal napisał(a) 14.01.2016 16:43
Ludzie czy wy nie widzicie co się dzieje w Polsce - bezprawie a teraz HGW chce poprzez tzw radnych sprzedawczyków utrzymać władze w Warszawie próbując przejmować kolejne Dzielnice. Warszawa może stać się Europejska stolica bezprawia

O, tak powinno być PrawidłowO :-)

REKLAMA

# Lewandów

14.01.2016 20:09

żal i tak w kółko.
Demokracja w wydaniu PO - nie dać się odwołać większości - wszyscy siebie warci.

# Giermek

15.01.2016 07:22

Nie chce mi się już czytać o tych gierkach politycznych, może szanowny Redaktor zrobiłby wywiad z Panem Kamilem z Metro dla Białołęki, będzie chociaż co poczytać, to człowiek pełen pasji i oddania mieszkańcom. Gdyby on był radnym to cała dzielnica by rozkwitła :)

# amx

15.01.2016 09:15

Pislamiści proszę już przestać mącić. Do roboty.

REKLAMA

# Zdzisław Słaby

15.01.2016 11:11

Bardzo mnie ucieszyła ta informacja, widząc co się dzieje w kraju, uważam, że za wszelką cenę nie można oddać władzy na Białołęce ludziom z PIS. To będzie masakra dla naszej dzilenicy. Super, że Rada Warszawy uznała za nieważny wybór pana Klimiuka.

# hajdukiewicz ze skarbka

15.01.2016 11:13

Panie Kamilu H niech Pan nie pisze sobie sam pochlebnych komentarzy. Zresztą nie po raz pierwszy. Od tego mdli zresztą tak samo jak od tego Pana gotowania. Trzeba mieć pojecie o tym co się robi: niewysmażone, bez kolorów, źle podane, bez przypraw, katastrofa. W dodatku fotki przedstawiają Pana a nie potrawy, angażowanie dziecka do promowania siebie, żenada. Ciekawe co mama na to? Jak chce być Pan radnym to wymowa, nie bełkot i wiedza a ściema.

# karolek

18.01.2016 10:55

Mam propozycję. Niejaka radna Warszawy- Gajewska która (podobno) jest z Białołęki bryluje w mediach przeciwko cyrkom. Może rozszerzyć postulat o nasz cyrk w ratuszu, który robią jej koledzy z PO?? Tak myślę głośno

REKLAMA

# karolek

18.01.2016 10:57

#Giermek napisał(a) 15.01.2016 07:22
Nie chce mi się już czytać o tych gierkach politycznych, może szanowny Redaktor zrobiłby wywiad z Panem Kamilem z Metro dla Białołęki, będzie chociaż co poczytać, to człowiek pełen pasji i oddania mieszkańcom. Gdyby on był radnym to cała dzielnica by rozkwitła :)

To akurat bardzo dobry pomysł bo nagle się okazało że jeden nikomu nie znany gość może zrobić więcej niż cała ekipa radnych i zarząd dzielnicy razem wzięci. Jednak "dasię"?

# Agnieszka

18.01.2016 11:26

Popieram Pana Karola! Panie Redaktorze proszę działać.
#karolek napisał(a) 18.01.2016 10:57

To akurat bardzo dobry pomysł bo nagle się okazało że jeden nikomu nie znany gość może zrobić więcej niż cała ekipa radnych i zarząd dzielnicy razem wzięci. Jednak "dasię"?

# lutek

19.01.2016 14:50

radni niezależni powinni jak PO i Nowoczesna Petru pojechać do Brukseli pokazac jaka demokracja na białołece a póżnej do tych od ratingów może da się cos obniżyć bedzie fajnie,aco tam.

REKLAMA

# nowoczesny

19.01.2016 15:39

lutek a ty wiesz że nowoczesna to już jest na białołęce i sobie coraz bardziej poczyna, rozłażą się jak szczury z tonącego okrętu PO, organizują się na wybory samorządowe, jak PO padnie to pewnie prawie wszyscy z radni PO wystartują z listy nowoczesnej, a może i któryś burmistrz

# Nkwd2

19.01.2016 17:21

O to chyba ktoś z rady pisał..
#nowoczesny napisał(a) 19.01.2016 15:39
lutek a ty wiesz że nowoczesna to już jest na białołęce i sobie coraz bardziej poczyna, rozłażą się jak szczury z tonącego okrętu PO, organizują się na wybory samorządowe, jak PO padnie to pewnie prawie wszyscy z radni PO wystartują z listy nowoczesnej, a może i któryś burmistrz
Nawet wiem który Radny pisał te ciekawostki.. to ten co instrumenty operacyjno-wywiadowcze ma opanowane bardzo dobrze ..
Chciałoby się powiedzieć że wyssał z mlekiem matki lub po prostu odziedziczył po dziadku :-)

# Janusz Kal

20.01.2016 09:29

Zapamiętajcie radni, że nie wiele osób nie zapomni wam tego przymierza.
Ponieważ chętnie się udzielacie na forum proszę jasno się określić czy popieracie program PIS oraz to co wyrabia w kraju. TO bardzo ważne w kontekście zamachów na poszczególne szczeble władzy oraz tego czy będę mieszkał na wschodzie czy zachodzie Europy.
Ewentualnie proszę redakcję o przepytanie poszczególnych radnych.

REKLAMA

# Kowall

20.01.2016 10:10

A widział Pan jakiś program PiS na Białołęce?
Ja po za programem robienia zdjęć na bezprawnie zajętym miejscu przewodniczącej i krzykach oraz agresją nie widziałem nic i dziwię się niezrzeszonym że dają się manipulować mniejszości.. :-(
Przecież w Radzie dzielnicy jest 5 z pisu!
uwaga! 5!
I teraz jest tam wojna przez 5 osób rządnych władzy..
Opamiętania trochę dla naszego wspólnego dobra jakim jest nasza dzielnica, nasz dom..

# Lew II

20.01.2016 13:13

idąc tym tropem: 5 z PIS, to ilu jest teraz niezrzeszonych? dodam tylko, ze dwójka z Gospodarności są obecnie radnymi niezrzeszonymi. To kto ma przewagę PIS czy niezrzeszeni? Widzę kolejne krzyki w "obronie demokracji" :)
#Kowall napisał(a) 20.01.2016 10:10
A widział Pan jakiś program PiS na Białołęce?
Ja po za programem robienia zdjęć na bezprawnie zajętym miejscu przewodniczącej i krzykach oraz agresją nie widziałem nic i dziwię się niezrzeszonym że dają się manipulować mniejszości.. :-(
Przecież w Radzie dzielnicy jest 5 z pisu!
uwaga! 5!
I teraz jest tam wojna przez 5 osób rządnych władzy..
Opamiętania trochę dla naszego wspólnego dobra jakim jest nasza dzielnica, nasz dom..

# nowoczesny

20.01.2016 13:13

#Nkwd2 napisał(a) 19.01.2016 17:21
O to chyba ktoś z rady pisał..
Nawet wiem który Radny pisał te ciekawostki.. to ten co instrumenty operacyjno-wywiadowcze ma opanowane bardzo dobrze ..
Chciałoby się powiedzieć że wyssał z mlekiem matki lub po prostu odziedziczył po dziadku :-)

rozmawiasz sam ze sobą? raczej smutne i może świadczyć o poważniejszych problemach, skoro jesteś kolejnym który twierdzi że na forum piszą sami radni. burmistrz też? było już paru którzy tak twierdzili, otóż mój drogi nie jestem i nie byłem radnym a jeżeli chodzi o donoszenie to nie mierz wszystkich swoją miarą, tak samo z wysysaniem różnych rzeczy, nie wnikam w twoje doświadczenia. działalność nowoczesnej zobaczy każdy zorientowany i normalnie myślący człowiek, związki jakie ma z nią PJ i paru innych z partii zwanej Obywatelską też. czas pokaże kto miał racje. na razie powstrzymaj swoje paranoje

REKLAMA

# Nkwd2

20.01.2016 15:12

A to gdzie takie ciekawe plotki pan usłyszał?
Bo naprawdę jestem pełen podziwu Pana umiejętności operacyjno-wywiadowczej :-)
Gdzie takie ciekawostki można usłyszeć na jakimś bazarze? W jakimś sklepie? Czy w urzędzie?
Gdzie najłatwiej o takie info?
Dla tego pomyślałem że jest pan Radnym.
Chyba nic skomplikowanego?
A nkwd to chyba nie trzeba tłumaczyć :-)

# Kowall

20.01.2016 15:46

23(wszyscy radni)-5(PiS) =18-9(po)=
9(niezrzeszeni)-2(gospodarność)=
7(pozostaliNiezrzeszeni)<5? :-)
#Lew II napisał:
idąc tym tropem: 5 z PIS, to ilu jest teraz niezrzeszonych? dodam tylko, ze dwójka z Gospodarności są obecnie radnymi niezrzeszonymi. To kto ma przewagę PIS czy niezrzeszeni?
Chcę tylko pokazać, że dają się mocno wykorzystywać..
A PiS w 5 osób rozdaje karty 18!
Pięknie i powtórzę że nie widziałem ŻADNEGO programu PiS dla naszej dzielnicy.. i chęci pracy na rzecz mieszkańców.

# nowoczesny

20.01.2016 16:18

#Nkwd2 napisał(a) 20.01.2016 15:12
A to gdzie takie ciekawe plotki pan usłyszał?
Bo naprawdę jestem pełen podziwu Pana umiejętności operacyjno-wywiadowczej :-)
Gdzie takie ciekawostki można usłyszeć na jakimś bazarze? W jakimś sklepie? Czy w urzędzie?
Gdzie najłatwiej o takie info?
Dla tego pomyślałem że jest pan Radnym.
Chyba nic skomplikowanego?
A nkwd to chyba nie trzeba tłumaczyć :-)

wystarczy wejść na Facebooka... ot taka tajemna wiedza.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024