REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

www.piotroracz.pl/

# internauta

27.10.2006 08:18

kampania internetowa?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.10.2006 09:52

Raczej niesmiala wprawka pod tytulem:
"Moja Pierwsza Strona"
autorstwa Oli i Piotrusia.
Ot takie figle mlodych, zeby okolo 21:48 czyms zajac rece...

# senior

27.10.2006 10:31

OTO CYTAT ORACZA...
"-Pragnę podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem, dzięki któremu mogłem reprezentować Państwa jako radny w Radzie Dzielnicy Białołęka.
Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi oraz oddadzą na mnie swój głos, to obiecuję nie zawieść pokładanego zaufania.
Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce na tej stronie.
Dziękuję i zapraszam.
A więc tak Szanowny Pan radny dziękuje za zaufanie. Ok , dzięki przyjęte ( w końcu za 4 lata dietka spływała ) Ten kawałek jest fajny -"Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi "... HA HA HA. Zapałowi i kompetencjom Oracz niezły jesteś. Lepszy w dowcipie niż sam Halama i Kabaret Moralnego Niepokoju , razem wzięty!!! Twój zapał skończył się na zdobyciu ciepłej posadki w OPS'ie a ewentualna podnieta i nerwówka wzrosła w ostatnim czasie! Co tam dalej ...ano -"Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce..." Kiedy , człowieku kiedy? Tak samo jak 4 miesiące temu obiecywałeś TU NA FORUM rozpisać się na tematy związane z okolicznościami : sprawy mieszkaniowej Zienteckiej , kasy dla żłobka Ostrowskiego , interwencjami na Konwaliowej ( ciekawe co na to forumowy PIOTREK? ) , nepotyzmu w radzie i innymi sprawami które nie pachną ładnie!
Piszesz tez o swych dokonaniach: Człowieku , czy wazeliniarstwo , lenistwo , cwaniactwo i moralnośc Kalego , którą " Jesteś po brzegi wypełniony " możemy nazwać dokonaniami?!
Kłamiesz Panie radny ! Licząc jednocześnie na głupotę i naiwność ludzką .
A wiec my też Ci ( wyborcy ) dziękujemy . Obiecujemy że nie zapomnimy Twych obiecanek na dzień przy urnie. Nie oddamy na Ciebie głosu , boś niewart naszego zaufania!

REKLAMA

# znawca

27.10.2006 12:59

strona fajna - napisana w wordzie (ciekawe czy z legalną licencją ;) ) i zapisana jako html
czyzby Piotrka nie było stać na nic więcej?
a dokonania i plany zapewne zobaczymy już wkrótce... czyli po wyborach i to pewnie jeszcze pod warunkiem że word jeszcze zadziała

# obśmiacz

27.10.2006 13:24

hahahahaha - ty , znawca...Jako żywo sam o sobie Oracz pisze!
Stary pobijasz wszelkie rekordy głupoty i śmieszności. Do duetu Halamy i kabaretu Moralnego Niepokoju dodać Cyrk Monthy Paythona!!!
Co za tandeta. Zadzwoń lepiej do Torunia , Ojciec dyrektor może da Ci fuche bo tu jesteś spalony!

# Lepper 2000

27.10.2006 15:06

Oracz - ludzie tylko przez Ciebie się w....ją! Nie pisz nic więcej , to działa na nerwy! Jesteś denny na maxa!
Jedna spawa: Czy bycie aparatczykiem bez własego sumienia jest noramalne w Twojej rodzinie?

REKLAMA

# begeerowa

27.10.2006 17:10

Piotrek - a gdzie zdjęcie?
sam skasowałeś czy cię ocenzurowali?

# fotograf

28.10.2006 21:07

Zdjęcie Piotrka jest na innej stronie - http://poetry.rotten.com/lisboa/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe