REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

www.piotroracz.pl/

# internauta

27.10.2006 08:18

kampania internetowa?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.10.2006 09:52

Raczej niesmiala wprawka pod tytulem:
"Moja Pierwsza Strona"
autorstwa Oli i Piotrusia.
Ot takie figle mlodych, zeby okolo 21:48 czyms zajac rece...

# senior

27.10.2006 10:31

OTO CYTAT ORACZA...
"-Pragnę podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem, dzięki któremu mogłem reprezentować Państwa jako radny w Radzie Dzielnicy Białołęka.
Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi oraz oddadzą na mnie swój głos, to obiecuję nie zawieść pokładanego zaufania.
Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce na tej stronie.
Dziękuję i zapraszam.
A więc tak Szanowny Pan radny dziękuje za zaufanie. Ok , dzięki przyjęte ( w końcu za 4 lata dietka spływała ) Ten kawałek jest fajny -"Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi "... HA HA HA. Zapałowi i kompetencjom Oracz niezły jesteś. Lepszy w dowcipie niż sam Halama i Kabaret Moralnego Niepokoju , razem wzięty!!! Twój zapał skończył się na zdobyciu ciepłej posadki w OPS'ie a ewentualna podnieta i nerwówka wzrosła w ostatnim czasie! Co tam dalej ...ano -"Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce..." Kiedy , człowieku kiedy? Tak samo jak 4 miesiące temu obiecywałeś TU NA FORUM rozpisać się na tematy związane z okolicznościami : sprawy mieszkaniowej Zienteckiej , kasy dla żłobka Ostrowskiego , interwencjami na Konwaliowej ( ciekawe co na to forumowy PIOTREK? ) , nepotyzmu w radzie i innymi sprawami które nie pachną ładnie!
Piszesz tez o swych dokonaniach: Człowieku , czy wazeliniarstwo , lenistwo , cwaniactwo i moralnośc Kalego , którą " Jesteś po brzegi wypełniony " możemy nazwać dokonaniami?!
Kłamiesz Panie radny ! Licząc jednocześnie na głupotę i naiwność ludzką .
A wiec my też Ci ( wyborcy ) dziękujemy . Obiecujemy że nie zapomnimy Twych obiecanek na dzień przy urnie. Nie oddamy na Ciebie głosu , boś niewart naszego zaufania!

REKLAMA

# znawca

27.10.2006 12:59

strona fajna - napisana w wordzie (ciekawe czy z legalną licencją ;) ) i zapisana jako html
czyzby Piotrka nie było stać na nic więcej?
a dokonania i plany zapewne zobaczymy już wkrótce... czyli po wyborach i to pewnie jeszcze pod warunkiem że word jeszcze zadziała

# obśmiacz

27.10.2006 13:24

hahahahaha - ty , znawca...Jako żywo sam o sobie Oracz pisze!
Stary pobijasz wszelkie rekordy głupoty i śmieszności. Do duetu Halamy i kabaretu Moralnego Niepokoju dodać Cyrk Monthy Paythona!!!
Co za tandeta. Zadzwoń lepiej do Torunia , Ojciec dyrektor może da Ci fuche bo tu jesteś spalony!

# Lepper 2000

27.10.2006 15:06

Oracz - ludzie tylko przez Ciebie się w....ją! Nie pisz nic więcej , to działa na nerwy! Jesteś denny na maxa!
Jedna spawa: Czy bycie aparatczykiem bez własego sumienia jest noramalne w Twojej rodzinie?

REKLAMA

# begeerowa

27.10.2006 17:10

Piotrek - a gdzie zdjęcie?
sam skasowałeś czy cię ocenzurowali?

# fotograf

28.10.2006 21:07

Zdjęcie Piotrka jest na innej stronie - http://poetry.rotten.com/lisboa/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break