REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Wróżka Warszawa

 Zofia.wrozka

17.02.2020 04:45

Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: miłość, partner, zdrowie, rodzina, praca, ogólne życiowe problemy oraz w różnych innych sferach. Zapytaj chętnie odpowiem na twoje pytanie. Do każdej wróżby przygotowuję się rzetelnie, posiadam wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Pomogłam już wielu osobom, każdego traktuję indywidualnie bo każdy jest inny. Ludzie mają różne pytania, problemy, wróżę bez pośpiechu, chcę aby każda wróżba była dokladna bo chcę pomóc, doradzić, pomagam ludziom aby byli szczęśliwi, masz pytanie, śmiało dzwoń lub pisz. 883 656 837

# PatiM

17.03.2020 13:25

Z własnych doświadczeń odnośnie wróżki mogę polecić Wam https://www.aylamedium.com/ ponieważ dzięki niej tak naprawdę udało mi się rozwiązać wiele niewyjaśnionych spraw, które się za mną ciągnęły. Zrozumiałam jakie kroki warto podjąć i z biegiem czasu uważam, ze były to dobre decyzje. Pozdrawiam i niech dobra energia będzie z Wami :)

# Anetta

17.07.2020 08:45

Jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzedniczki i również polecić Wam, żebyście zwróciły się o pomoc do wróżki Ayli. Ma wieloletnie doświadczenie, bardzo dobre opinie i jednocześnie wie jak podejść do konkretnej osoby która potrzebuje pomocy w danej sprawie oraz rozjaśnienia sytuacji. Dzięki niej, w końcu wiem co powinnam w swoim życiu zrobić. Pozdrawiam serdecznie :)

REKLAMA

# Gabi

15.03.2022 10:40

Ja od pewne czasu doświadczam kontaktu z wróżka w sumie dwiema ,co dziwne przepowiednie sa bardzo podobne:) a osoby inne. Kilka mcy temu wróżyła mi wróżka online ,mówiła o wielkim chaosie, który będzie dotyczył wszystkich wokół mnie..No.i mamy..wywróżyła cis jeszcze czego trochę się boję..w sumie wiele już się sprawdziło od jednej i drugiej. Wróżka Zinaida wrozkazinaida@wp.pl i Wróżka Emila z allegro,ale tu tylko raz skorzystałam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe