REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ver

03.06.2020 10:56

A czyja to wina, że na tym tracą? Zamiast wydawać kasę na wejściówki, niech zrobią wolne wejście!

# Elo

03.06.2020 22:38

Nie masz biletu lewaczyno smierdzaca to doupa w troki z buta zasuwasz, nie stac cie na miesieczny to nie jezdzisz

# qvertz

03.06.2020 23:11

Wejściówki są bardzo dobre, zwłaszcza dla kogoś, kto nie chce kupować biletu miesięcznego, a chce sobie pojechać kilka stacji metrem sporadycznie. Dzięki temu otwiera bramki i jedzie. Prawdopodobieństwo trafienia na kontrolę biletów jest niewielkie. Zwłaszcza, że kontrolerzy są widoczni i nie mogą łapać gapowiczów po partyzancku.

REKLAMA

# Bartek Wawa

05.06.2020 13:52

Ja mam Kartę Miejską i ładuję raz na 90 dni. I mam trzy miesiące spokoju i żadnych problemów z przechodzeniem przez bramkę

# Jan

06.06.2020 10:01

Wszystkie te cudowne metody nie działają na stacji metra Stadion - a bilet elektroniczny ucieka.

# Aqq

07.04.2022 09:27

To chory pomysl tylko po to by trudniej bylo skasowac bilet. O wiele czesciej jezdze za free, wydrukowalem sobie qr bo sa tak porozklejane, ze nie sposob szybko skasowac bilet

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break