REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# workout

04.09.2014 20:01

Dziękujemy Panu radnemu Marcinowi Korowajowi, za zaangażowanie przy tym projekcie i wsparcie tak cennej inicjatywy. Mam nadzieję, że tak jak doprowadził Pan do powstania plaży na Białołęce, tak szybko i powstanie workout park na Białołęce!

# wyborca

04.09.2014 20:02

Jak zwykle Korowaj... a inni gdzie są? Obudzą się przed wyborami z pomysłami jak uzdrowić dzielnice?!

# warszawka

04.09.2014 20:04

Młodzi się organizują jestem za, dobre że coś robią.

REKLAMA

# gość jest niezły

04.09.2014 20:09

Znowu Korowaj napisze sam 100 komentarzy na swój temat jak pod artykulem o progach?

# tata

04.09.2014 20:09

Klasyka - Korowaj prosi - Jaworski daje! A na zielonej Białołęce nie ma kanalizacji!

# skrecik

04.09.2014 20:18

Tak po prostu dziękuję chłopakom którzy wpadli na ten pomysł. Dzieję też burmistrzowi który się okazał bardzo spoko i wyraził zgodę by to gmina budowała ;D

REKLAMA

# Ola

04.09.2014 20:19

Według mnie na Odkrytej!

# Mieszkaniec Odkrytej

04.09.2014 20:21

#Ola napisał(a) 04.09.2014 20:19
Według mnie na Odkrytej!

Poperam

# DJmax

04.09.2014 20:35

Odkryta jest bo blisko tramwaju.

REKLAMA

# gość

04.09.2014 20:48

Również jestem za ul. Odkrytą. Jest blisko tramwaju, oraz szlaku autobusowego Nowodwory - Metro Młociny. A Jeżeli ma to być park na wysokim poziomie to na pewno przyciągnie również mieszkańców innych dzielnic.

# Dariusz Modzelewski

04.09.2014 20:56

Park Picassa oczywiście !!!!

# Dariusz Modzelewski

04.09.2014 21:00

Ja jestem za parkiem picassa , ale nie będę miał nic przeciwko aby powstał na Odkrytej.

REKLAMA

# plażowicz

04.09.2014 22:32

tylko żeby ten workout park nie wyglądał jak plaża

# Tadek

04.09.2014 23:01

Gnoje niech się uczą a nie wymyślają nie wiadomo co!

# basik

05.09.2014 09:23

Picassa

REKLAMA

# picassa

05.09.2014 09:49

Picassa!! I nawet nie ma innej opcji.

# nat

05.09.2014 11:42

Ludzie trzeba się cieszyć, ze coś się dzieje, że młodzi działają i chcą coś zmienić na Białołęce a nie wyrzucać swoje smęty.
Uważam, że to naprawdę dobry pomysł, tym bardziej, że wielu młodych ludzi po prostu nie ma co robić poza domem.
osobiście jestem za Picassa - więcej przestrzeni wokół. Przy Odkrytej jest plac dla dzieci i skatepark już nie wspominając o klientach żółtego dyskontu.
Tak! dla workout parku na Picassa!

# nat

05.09.2014 11:51

do Tadek - sam skończ szkołę :P

REKLAMA

# gościówa

05.09.2014 12:28

Oby nie był to pomysł na miarę tej ohydnej, małej brudnej i beznadziejnej plaży. Generalnie pomysły P. Korowaja to niewypały, ale jak widzę radny wciaż ma grupkę wiernych fanów :P

# nat

05.09.2014 13:18

chciałam zauważyć, że pomysł wyszedł nie od pana Korowaja, ale od młodych ludzi którzy szukali wsparcia w gminie. Widocznie inni radni mają ważniejsze sprawy do roboty. I świetnie, niech każdy zajmie się swoją pracą :P

# prawda

05.09.2014 16:07

#nat napisał(a) 05.09.2014 13:18
chciałam zauważyć, że pomysł wyszedł nie od pana Korowaja, ale od młodych ludzi którzy szukali wsparcia w gminie. Widocznie inni radni mają ważniejsze sprawy do roboty. I świetnie, niech każdy zajmie się swoją pracą :P

Dobitnie i prawdziwie!

REKLAMA

# kkk

07.09.2014 15:36

na odkrytej lepiej.

# stek

07.09.2014 18:04

ten park najlepiej zrobić pod oknami p. Korowaja - nie to nie przejdzie bo za głośno jemu będzie i dzieci nie będą mogły spać w nocy a w dzień uczyć się- najlepiej ;po sąsiedzku tak żeby było niedaleko

# Dobra

08.09.2014 12:18

#stek napisał(a) 07.09.2014 18:04
ten park najlepiej zrobić pod oknami p. Korowaja - nie to nie przejdzie bo za głośno jemu będzie i dzieci nie będą mogły spać w nocy a w dzień uczyć się- najlepiej ;po sąsiedzku tak żeby było niedaleko

Radny Marcin Korowaj pomógł w tej sprawie i chwałą mu za to, nic dodać nić ująć, ale to co tu piszą jest pełne nienawiści! :(

REKLAMA

# piotrek

10.09.2014 15:06

Zdecydowanie Odkryta.

 kmit

10.09.2014 15:10

Odkryta dlatego ze:
1. Blisko tramwaju
2. Blisko głównego ciągu komunikacyjnego
3. W sąsiedztwie skateparku co tworzy swego rodzaju centrum sportowe
4. Jest bardziej we wnetrzu osiedla - park przy picassa z jednej strony ma Wisle, z drugiej zaraz Most Połnocny. A zlokalizowany przy odkrytej będzie z każdej strony otoczony osiedlami.

# max

10.09.2014 21:03

Odkryta

# val de mar

11.09.2014 15:14

Panie Marcinie,
Gratuluję kolejnego sukcesu !
Jest Pan niesamowicie skuteczny !
Workout park to super pomysł i jak zostanie ulokowany w parku Picassa na pewno ożywi osiedle Tarchomin.
Oderwie też młodych od dragów i komputerów :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za kolejne projekty !

# Mieszkanka

11.09.2014 15:47

A może by jakąś urządzoną zieleń nie tylko dla dzieciaków. Na Tarcho mieszkają ludzie w różnym wieku. Jak przychodzą do mnie znajomi z dziećmi to mam ich gdzie zabrać, maluchy nie mogą się doczekać kolejnej wizyty np. w parku przy Ceramicznej. Na Picassa można by zrobić ławki z prawdziwego zdarzenia (czyt. z oparciem), jakieś oczko wodne , urocze zakątki, można dosadzić jakieś ciekawe gatunki drzew... nie ma gdzie zabrać dorosłych znajomych, nie ma gdzie pójść z książką... w parku na Picassa są już 2 place zabaw i grill, kolejne tego typu place z urządzeniami sprawią, że przestanie to już być park, tak jak ten na Strumykowej (mają być kolejne urządzenia), nie mówiąc już o Henrykowie. Plac zabaw na Ceramicznej, tez zupełnie bezpodstawnie nazywany jest parkiem. A gdzie miejsce dla ludzi, którzy nie są dziećmi? Naprawdę, żeby wypocząć i nacieszyć się zielenią mam jechać do Centrum (sic!) Picassa miał potencjał. Mam nadzieję, że kolejne parki, jeśli w ogóle powstaną, będą miały choć promil charakteru Skaryszaka, pól Mokotowskich, Saskiego, czy Żeromskiego. Architektura zieleni (i nie tylko), jak widać skończyła się wraz z wybuchem II wojny światowej...

# Tarcho

11.09.2014 21:14

Właśnie... wszędzie tylko małpoe gaje dla dzieciaków, zero normalnych parkow. Najgorzej mają ci co kupowali mieszkania z widokiem na parki a maja pod oknami kolejne lunapary :p moze by zlokalizowac takie urzadzenia w jakims innym miejscu, zaadaptowac, któryś z pustych skwerow na Tarchominie. Takich "pól" tu nie brak, np. za petla tramwajową w pobliżu przepompowni Nowodwory.

# Tarcho

11.09.2014 21:17

Właśnie... wszędzie tylko małpie gaje dla dzieciaków, zero normalnych parkow. Najgorzej mają ci co kupowali mieszkania z widokiem na parki a maja pod oknami kolejne lunaparki, moze by zlokalizowac takie urzadzenia w jakims innym miejscu, zaadaptowac, któryś z pustych skwerow na Tarchominie. Takich "pól" tu nie brak, np. za petla tramwajową w pobliżu przepompowni Nowodwory.

# ToMówiłemJa

21.09.2014 19:49

Przy Modlińskiej.
Ogólnie idea jest dobra, mało skomplikowanych elementów to nic do zepsucia przez wandali.

# superInicjatywa

02.02.2015 14:02

ODKRYTAAA! Lepszy dojazd dla wszystkich - ZDECYDOWANIE ODKRYTA !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA