REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Wyborca

24.02.2016 20:47

Politycy chcą ocieplić swój wizerunek. To moje zdanie o tej akcji. Więcej hałasu niż korzyści. Byle ogrzać się w swietlt fleszy. Tfu...

# Latach

24.02.2016 22:45

Radni diety oddali na biednych? Czy się lansują za cudzą kasę?

# Tomek z Odkrytej

24.02.2016 23:22

Radny Marcin Korowaj znowu w żywiole, tylko dlaczego radnego nie ma na zdjęciu? :) Super akcja, zazdroszczę zapału i jak zwykle będę wspierał. :)

REKLAMA

# psiarz33

24.02.2016 23:23

BARDZO podoba mi się idea! Oby więcej takich projektów!

# obserwator z zielonej

24.02.2016 23:27

I to mi się podoba żadnych zgniłych partii tylko lokalni społecznicy i aktywiści z Białołęki. Dobrze o Was świadczy, że razem umiecie współpracować. Będę głosował na radnych niezależnych. Ta wspołpraca mi się podoba.

# Wyborca

25.02.2016 07:29

Ale pięknie radni spolecznicy piszą o sobie. Śmiech na sali. Oddajcie swoje diety dla potrzebujących. Wówczas uwierzę w Wasze intencje.

REKLAMA

# Nowa

25.02.2016 08:05

radna niezalezna Rabiczko - smiech na sali - a do tej pory to kim była -

# Torma

25.02.2016 08:12

Te zdjecie to najwieksza koszmar Jaworskiego i PO, zjednoczeni radni niezależni. :)

# Groszak

25.02.2016 08:49

#Wyborca napisał(a) 25.02.2016 07:29
Ale pięknie radni spolecznicy piszą o sobie. Śmiech na sali. Oddajcie swoje diety dla potrzebujących. Wówczas uwierzę w Wasze intencje.

"Wyborca" PO nigdy nie przepuści okazji żeby kogoś opluć, prawda?

REKLAMA

# Wyborca

25.02.2016 10:25

To nie jest opluwanie! Niech pokażą swoje dobre intencje przeznaczając na ten cel swoje diety. Jak pomagać to pomagać a nie grzać się w świetle fleszy. To wszystko.

# Groszak

25.02.2016 10:40

Najpierw sam przekaż swoją pensję, to pogadamy. Deal?

# Wyborca

25.02.2016 12:13

Ja się w świetle fleszy nie grzeje. I nie jestem osobą publiczną więc nic Ci do tego jak i komu pomagam. Ale radni, robiąc szum wokół pomocy sami muszą dac najpierw przykład a nie lansowac się na zdjęciach. I daj już spokój ze swoimi kontrargumentami bo i tak wszyscy wiedzą, że pomagają sami sobie, "ocieplajac w ten sposób wyłącznie swój wizerunek.

REKLAMA

# Wyborca, ale prawdziwy

25.02.2016 15:28

Wyborca - Typowe.
Sam nie da nic od siebie, ale od innych wymaga.
Taki dajesz przykład?
To idź agitować gdzie indziej.
Ostatnio coraz więcej tu takich mądrych inaczej.
Czyżby ratusz* zatrudnił dodatkowe siły do szykalowania?
Tak to wygląda.
*A raczej osoby go okupujące, mimo dwukrotnego odwołania.

# Wyborca

25.02.2016 17:05

Przyganial kocioł garnkowi! Na kilometr pachnie ze pochlebne komentarze PiSane sa przez zainteresiwnych radnych tzw."niezaleznych"!
Oddajcie diety na rzecz potrzebujacych. Wowczas uwierzę w Wasze intancje. A jak nie, to dalej grzejcie się w świetle fleszy!

# też Wyborca

25.02.2016 18:11

Zgłaszam postulat, żeby w ramach pomocy dla potrzebujących kupić Wyborcy słownik, bo robi takie błędy, że szkoda czytać.
W następnej kolejności zalecam badania, bo to kolejny który wszędzie widzi PiS.
Nauka dobrych manier też by się przydała. Ja wiem, że wśród ekipy "obywatelskiej" nie ma zbyt wysokich standardów, ale mimo wszystko.
Warto docenić pracowitość. Urząd pracuje do godziny 16, a on dalej twardo siedzi i pisze.
Ciekawe, co wymyśli tym razem? :)

REKLAMA

# Wyborca

25.02.2016 19:28

Tym razem już nic więcej nie wymysle. I nie będę pisał polskich znaków. I nie zajrzę do słownika, ponieważ wszystkie mądrości zjedli niezależni. Danie został podane przez piss. Na deser podali 20 baniek z Rydzyka.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA