REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# wiedzacy

28.10.2021 12:20

gites majonez

# D303

28.10.2021 12:58

A mnie się ten pomysł tak do końca się nie podoba. Dywizjonu 303 nie jest ruchliwa uliczką, biega i spaceruje tam sporo osób - ja też, ławki do spacerowania nie są potrzebne. Jeżeli spacerującym na tej ulicy jest potrzeba więcej zieleni i spokoju to i tak wybierają dziką ścieżkę pomiędzy torami, a ogródkami działkowymi, która jest już w znacznym stopniu oddalona od i tak nie zatłoczonej drogi.
I moja propozycją by było to aby tą dziką ścieżkę bardziej ucywilizować, tak aby na niej dało się spokojnie pospacerować np. po opadach, nie wejść na niej w jakieś odchody zwierzęce (a przepraszam - odchody pozostawione przez właścicieli zwierząt) oraz przejechać rowerem np. miejskim - bo dla rowerów MTB to już teraz tam się miło już jeździ jeździ tylko trzeba uważać na pieszych wychodzących z krzaków.

# Czzz

28.10.2021 15:22

Oczywiście, że potrzebna jest rewitalizacją tego odcinka. Ustawione ławki dla osób starszych to początek projektu. Brawo ze ktoś myśli nie tylko o Parku Górczewska.

REKLAMA

# Beny

28.10.2021 15:35

Bardzo dobra idea na Górcach! żeby pieniędzy nie zabrali na coś innego

# wiedzacy

29.10.2021 08:32

zdecydowanie popieram poprawę jakości DRUGIEJ strony przy działkach.

# BOB 303 139

29.10.2021 09:54

Rewelacja Panie Konradzie. Dziękuję, zwlaszcza za wiśnie. Już się jie mogę doczekać. Ławki też super sprawa. Powoli się cywilizujemy. Druga strona torów też byłaby dobra do rewitalizacji ale od razu za torami są chyba tereny wojska - nie miasta. Tak przynajmiej kiedyś slyszalem.

REKLAMA

# iiii

29.10.2021 20:11

świetny pomysł, mieszkam w tym miejscu i ławek brakowało tak samo jak uporządkowanej zieleni, dziękujemy

# Mieszkaniec303

04.11.2021 20:57

Dzika ścieżka wzdłuż płotu tj za torami tramwajowymi to prawdziwy nieoszlifowany diament. Są stare drzewa, zakręty i małe pagórki. Można zrobić cudeńko!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA